Regione

Už karantino pažeidimus nubaustas Biržų ligoninės vadovas

Jubiliejaus paminėjimą karantino laikotarpiu Biržų ligoninėje surengęs įstaigos vadovas teismo nubaustas administracine nuobauda – 750 eurų bauda.

Kaip teigiama bylos medžiagoje, 2021 m. kovo 30 d. Biržų ligoninės direktorius P. B. ekstremalios situacijos, karantino laikotarpiu ligoninės rūsyje esančioje posėdžių salėje surengė gydytojo jubiliejaus paminėjimą, kuriame dalyvavo daugiau nei du namų ūkiai, taip sukeldamas pavojų išplisti COVID-19 virusui.

Teismo posėdžio metu P. B. pripažino padaręs administracinį nusižengimą, savo kaltę pripažino visiškai ir nuoširdžiai gailėjosi. Direktorius teigė, kad gydytojas yra labai gerbiamas, ilgametis ligoninės darbuotojas, nusipelnęs Biržų krašto žmonėms, todėl buvo surengta jo pagerbimo ceremonija jubiliejaus proga. Dėl įvykusio susibūrimo niekam nebuvo padaryta žala, niekas nesusirgo COVID-19 liga, nebuvo nei vieno ligos židinio.

Teismas, skirdamas nuobaudą, atsižvelgė į gerai vertinamą direktoriaus asmenybę, kad nėra baustas už administracinius pažeidimus, pripažino kaltę ir gailėjosi. Dėl padaryto nusižengimo sunkių padarinių nekilo, o direktoriaus veiksmuose nenustatyta piktybiško teisės aktų reikalavimų ignoravimo.

Teismas atsižvelgdamas į visas bylos aplinkybes, pripažino Biržų ligoninės direktorių P. B. kaltu padarius administracinį nusižengimą ir skyrė pusę minimalios baudos – 750 Eur.

Nutarimas per 20 kalendorinių dienų nuo nutarimo kopijos (nuorašo) išsiuntimo ar išdavimo dienos gali būti skundžiamas Panevėžio apygardos teismui per Panevėžio apylinkės teismo Biržų rūmus.

 

Irma Gritėnienė

Panevėžio apylinkės teismo pirmininko padėjėja

Rodyti daugiau

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Gal patiks?

Taip pat skaitykite:

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker