2024, liepos 27, Šeštadienis

Utenoje patirta nesėkmė

Nesėkmę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe–LKL“) patyrė Panevėžio „Lietkabelio“ (10/5) klubas, kuris išvykoje 71:91 (16:25, 18:29, 16:21, 21:16) nusileido Utenos „Juventus“ (5/10) krepšininkams.

Sužaidus pustrečios minutės „Lietkabelis“ pirmavo 6:5, bet „Juventus“ spurtas 10:0 leido jiems išsiveržti į priekį – 15:6. 7-ąją minutę uteniškiai pirmą kartą turėjo dviženklį pranašumą – 19:9. Iki kėlinio pabaigos svečiai nežymiai priartėjo – 16:25.

Antrajame ketvirtyje prabėgus minutei panevėžiečiai dar labiau priartėjo (22:27), tačiau „Juventus“ atkarpa 8:2 vėl jiems leido atitrūkti – 35:24. Tuo „Lietkabelio“ bėdos nesibaigė – baigiantis kėliniui šeimininkai pataikė tris tritaškius ir įpusėjus mačui buvo toli priekyje – 54:34.

Po didžiosios pertraukos „Juventus“ kontroliavo situaciją ir neprisileido „Lietkabelio“ arčiau nei 13 taškų skirtumas, kuris buvo užfiksuotas 36-ąją minutę po Gary Taltono metimo. Finalinė rungtynių sirena paskelbė „Lietkabelio“ pralaimėjimą 18 taškų skirtumu – 71:89.

„Juventus“: Laronas Dendy 21 (9 atk. kam.), Maksimas Kornijenka 20 (3/5 tritaškiai, 5 atk. kam.), Anthony Irelandas 17, Mindaugas Kupšas ir Arvydas Šikšnius po 8.

„Lietkabelis“Adas Juškevičius 16, Lorenzo Williamsas 9, Kšištofas Lavrinovičius (3/13 metimai), Gintaras Leonavičius ir Donatas Tarolis (9 atk. kam.) po 8.