2024, gegužės 24, Penktadienis

Ugdytinių rankomis pasodinta 1 000 eglučių

Panevėžio rajono vaikų globos namų ugdytiniai, atsiliepdami į asociacijos „Gyvoji Planeta“ socialinę iniciatyvą „Sodinam“, dalyvavo talkoje Krekenavos girininkijos Pašilių miške. Vadovaujami socialinio darbuotojo Arūno Griauzdės bei socialinio užimtumo specialisto Rimaldo Pagojaus, jie sodino eglučių sodinukus.

Iniciatyva paskelbta siekiant atkreipti dėmesį į miškų, augalų svarbą šių dienų ekosistemoje ir prisidėti prie jų išsaugojimo, įveisimo bei atkūrimo.

Krekenavos girininkas Jonas Leika pažymėjo reikalingą apsodinti plotą, aprūpino eglučių sodinukais ir darbo priemonėmis, praktiškai parodė ir paaiškino, kaip teisingai pasodinti sodinuką. Po to patikrino mūsų pasodintas eglutes, parodė padarytas klaidas, pagyrė gerai sodinusius. Dirbome pasiskirstę poromis. Net nepastebėjome, kaip greitai prabėgo laikas ir buvo pasodinta maždaug 1 000 eglučių sodinukų.

Girininkas Jonas Leika iš širdies padėkojo už gerą darbą. Buvo malonu pasižiūrėti į mūsų pasodintas eglutes, pasidžiaugti, kad po daugelio metų čia bus didelis, gražus eglynas.

- Reklama -

Naujausi straipsniai