2024, liepos 27, Šeštadienis

Nudžiugino boksininkų ir imtynininkų startai

Kėdainiuose bokso čempionate Marius Vyšniauskas, svorio kategorijoje iki 52 kg finale nugalėjęs Kirilą Golubevą iš Vilniaus, jau 14 kartą tapo Lietuvos čempionu. Vaida Masiokaitė (svorio kategorija iki 60 kg) finale turėjo pripažinti Europos bei pasaulio čempionatų dalyvės Anos Starovoitovos pranašumą ir pasipuošė sidabro medaliu.

Atvirame dziudo jaunimo čempionate Kaune trenerio Eduardo Vedlugos auklėtiniai Deividas Tarulis (svorio kategorija iki 73 kg) ir Rokas Šimonis (svorio kategorija iki 100 kg), įveikę visus varžovus, tapo čempionais, o Žilvinas Zabarskas sambo Vilniuje čempionate iškovojo sidabrą. Deividas Tarulis ruošiasi dalyvauti Europos dziudo čempionate balandžio 20–23 d. Varšuvoje, Lenkijoje.