Šiandien Panevėžio miesto mero pavaduotojas Lauras Jagminas dalyvavo UAB „Harju Elekter“ patalpose įsteigtos mokymų akademijos atidarymo renginyje.

„Versle yra du paprasti žodžiai: paklausa ir pasiūla. Dažnai švietimo sistemoje sukuriama pasiūla, tačiau visai nesigilinama, ar yra paklausa. Manau, UAB „Harju Elekter“ mums visiems yra puikus pavyzdys, kaip reikia dirbti ir siekti savo tikslo, kaip galima suvienyti ir glaudžiai bendradarbiauti verslui su švietimu. Ši bendrovė turi patalpas, darbui reikalingus įrankius, puikius dėstytojus, partnerius iš Visagino, tad čia galės mokytis ne tik būsimi darbuotojai, bet ir ateityje moksleiviai lankyti būrelius. Nuo seno Panevėžys pagrįstai laikomas pramonės miestu, tačiau miestui reikalinga nuolatinė pramonės plėtra, orientuota į sukuriamą aukštą pridėtinę vertę. Linkiu jūsų įmonei naujų idėjų ir sėkmės, kuri prisidės prie geresnės Panevėžio ateities“, – sakė L. Jagminas.

„Norėjome parodyti pavyzdį, kaip galima paprastai, neinvestuojant didelių resursų, tačiau būnant iniciatyviems ir nuoširdiems jaunus žmones sudominti rinktis būtent inžinerinę kryptį, todėl įsteigėme šią akademiją“, – teigė įmonės vadovas Tomas Prūsas.

Estijos elektros įrangos gamintoja UAB „Harju Elekter“ savo specialistus ugdo viduje, yra pasamdę dėstytoją, bendradarbiauja su Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centru. Ateityje planuoja mokymų akademijoje apmokyti ne tik būsimus darbuotojus, bet ir vyresnio amžiaus moksleivius pakviesti į būrelius, kuriuose jie iš arčiau susipažintų su inžineriniais mokslais.

Print Friendly, PDF & Email