2024, balandžio 18, Ketvirtadienis

Turizmo parodoje Panevėžį garsins Juozo Miltinio asmenybė

Juozo Miltinio palikimo studijų centras š.m. sausio 20–21 d. dalyvaus 5-ojoje tarptautinėje turizmo ir aktyvaus laisvalaikio parodoje ADVENTUR 2017 Vilniuje. Parodos tema „Paragauk Pasaulio. Paragauk Lietuvos“ – lankytojus kviesime pažinti gurmaniškus Juozo Miltinio pomėgius, tuo pat ir visą intelektinį režisieriaus palikimą, atveriantį kitokį Panevėžį.

Legendinis režisierius Juozas Miltinis (1907–1994) ne tik įkūrė Panevėžio teatrą ir statė intelektualius spektaklius, bet garsėjo gurmaniškais pomėgiais, apie kuriuos sklido legendos. Režisierius žinojo ypatingų patiekalų receptų, mokėjo juos paruošti ir pateikti. Sakoma, kad rafinuotas maistas buvo jo laisvos ir aristokratiškos asmenybės viena išraiškų.

Parodoje ADVENTUR 2017 lankytojams pristatysime autentiškame režisieriaus bute įkurtą Juozo Miltinio palikimo studijų centrą ir viską, ką jame galima rasti: vertingą režisieriaus biblioteką, rankraščius, meno kūrinių kolekciją, garso ir vaizdo įrašus, asmeninius daiktus, įdomybes. Čia ir jo gurmaniškų pomėgių liudytojai: storos prancūziškos kulinarijos knygos, per 60 paties režisieriaus ranka rašytų receptų!

Parodoje Vilniuje J. Miltinio centras dalyvaus su Panevėžio miesto turizmo informacijos centru, kartu kvies atrasti unikalias mūsų miesto vietas, patirti išskirtinių kelionės įspūdžių.

O jūs ar gerai pažįstate savąjį miestą? Esate laukiami Juozo Miltinio palikimo studijų centre adresu Algirdo g. 54-19 darbo dienomis 9 – 17 val. Daugiau informacijos tel. (8-45) 43 69 89, +370 61 61 91 68 arba el. paštu miltinis@pavb.lt

- Reklama -

Naujausi straipsniai