balsavimas

Vasario 6 d. partijos Tarybai patvirtinus pirmininko rinkimų tvarką, TS-LKD pradeda organizuoti pirmininko rinkimus. Pagal partijos patvirtintas rinkimų taisykles, iki vasario 26 d. bus iškelti ir patvirtinti partijos pirmininko posto siekiantys kandidatai, tuomet skiriamas mėnesio laikotarpis rinkimų kampanijai. Pirmasis rinkimų turas įvyks kovo 27-28 d.

Laikantis TS-LKD įstatų, organizuojami atvirojo tipo pirmininko rinkimai – juose balso teisę turės partijos nariai ir rinkimams užsiregistravę asmenys. Registruotis rinkimams galės rinkimų dieną vyresni nei 16 m. amžiaus, LR pilietybę turintys, kitoms partijoms ar rinkimų komitetams nepriklausantys, pritariantys TS-LKD vertybėms asmenys. Užsiregistruodamas asmuo įgyja ir TS-LKD rėmėjo statusą su jo suteikiamomis privilegijomis: be papildomos registracijos dalyvauti visuose ateinančiuose partijos atviruose rinkimuose, būti atskaitingai informuojamam apie partijos darbus, savo nuomone daryti įtaką tolimesniems partijos sprendimams. Registracijai bus skirtas laikotarpis nuo vasario 27 d. iki kovo 23 d. 

Atsižvelgiant į pandemijos aplinkybes ir taikomus ribojimus, rinkimai organizuojami balsuojant tik paštu ir internetu, nepriklausantys partijai užsiregistravę rinkimams asmenys galės balsuoti tik internetu. Keičiantis situacijai dėl pandemijos aplinkybėms išlaikoma galimybė priimti sprendimus dėl partijos narių balsavimo gyvai kokia nors forma.

Kilus klausimams apie dalyvavimą rinkimuose siūlome susisiekti su rinkimus organizuojančius TS-LKD sekretoriatu. Sekretoriato kontaktai skelbiami partijos internetiniame puslapyje

Print Friendly, PDF & Email