2024, kovo 28, Ketvirtadienis

Trečią kartą „Neptūno“ nugalėti nepavyko

Nesėkmę Lietuvos krepšinio lygoje patyrė Panevėžio „Lietkabelio“ (14/5) klubas, svečiuose 61:86 (13:23, 10:23, 16:19, 20:21) neatsilaikęs prieš Klaipėdos „Neptūną“ (9/10).

Tai buvo jau trečiasis šių komandų susitikimas šiame sezone – prieš tai du vykusius užtikrintai laimėjo Kazio Maksvyčio auklėtiniai.

„Neptūnas“ geriau startavo (6:2), bet du tritaškiai iš eilės leido „Lietkabeliui“ išsiveržti į priekį – 8:6. Čia pat klaipėdiečiai pelnė 7 taškus be atsako – 13:8. Kol panevėžiečiai taškus rinko baudų metimais, šeimininkai realizavo kelis tritaškius ir atitrūko – 21:12. Skirtumas beveik nepakito ir sužaidus pirmąsias dešimt minučių – 23:15.

Antrajame kėlinyje pirmuosius taškus „Lietkabelis“ pelnė prabėgus 2 minutėms, o jau tada varžovai turėjo dviženklį pranašumą – 30:17. Toliau puolime strigę ir vieną metimą po kito pro šalį metę svečiai stebėjo, kaip „Neptūnas“ atitrūko 20 taškų – 43:23. Įpusėjus rungtynėms uostamiesčio ekipa buvo toli priekyje – 46:25.

Po didžiosios pertraukos „Lietkabeliui“ pavyko perimti iniciatyvą ir sumažinti deficitą – 41:55. Tiesa, tai truko neilgai – per likusias beveik 3 minutes pasižymėti nepavyko, o „Neptūnas“ pelnė 10 taškų be atsako ir vėl susigrąžino turėtas pozicijas – 65:41.

Paskutinės dešimt žaidimo minučių buvo tik formalumas ir jų metu abiejų komandų treneriai leido pasireikšti mažiau rungtyniaujantiems krepšininkams.

„Neptūnas“: Jerai‘us Grantas 15 (7 atk. kam.), Larry Drew 14 (4/5 tritaškiai, 5 rez. perd.), Omari Johnsonas 12 (12 atk. kam.), Jimmy Baronas 11 (3/5 tritaškiai, 5 rez. perd.), Arvydas Šikšnius 10.

„Lietkabelis“: Kšištofas Lavrinovičius 12 (19 min.), Benas Madgenas 11, Darjušas Lavrinovičius 9, Mindaugas Lukauskis (1/5 tritaškiai) ir Žygimantas Janavičius (4 rez. perd.) po 7.