Laisvalaikis ir pramogos

Trauk maudymuką, lekiam į SPA!

Planuoji tūkstantąjį kartą, o planai taip ir lieka neįgyvendinti! Kam laukti tobulo momento? Lepintis malonumais reikia dabar pat! Užsuk į svetainę Grupinis.lt – čia laukia pasakiškos spa procedūros nuo galvos iki pirštų galiukų!

Kaip meilės reikalai? 

Ech, tie drovūs pasimatymai ir meilė iš pirmo swipe’o. O kaip meilės sau reikalai? Kada paskutinį kartą lankeisi grožio salone ir kaip reikiant išsipūstei? Gerai jaustis ir pritrenkiančiai atrodyti nereikia progos! Rinkis grožio paslaugas svetainėje Grupinis.lt ir pasijusi it ant sparnų!

Baisus mitas, kad dailūs nagučiai ir madinga šukuosena moterims yra visa ko esmė. Išbandyk SPA ritualus, atrasi tikrąją kūno ir sielos harmoniją! Iš pieno vonelės plaukusi, rožių žiedlapių nubučiuota, braškių nušveista ir šokolade įvyniota… jei dar išbandysi parafiną rankoms ir veido procedūras, kaip mat įminsi meilės sau paslaptį. Liks tik pasižvalgyti po Grupinis.lt ir išsirinkti čekį procedūrai geriausia kaina!

Pasiilgai lėto gyvenimo tempo? 

Net nedvejok, atsitrauk nuo miesto šurmulio! Nepriekaištingo grožio vietoje Birštone, ramybės oazėje Druskininkuose arba laukinės gamtos apsuptyje Palangoje susikursi malonų gyvenimo ritmą. Spa centre laukia viskas, ko tik įmanoma norėti! Ir būtinai įsimesk timpas, rytą pradėsi joga. Pamedituosi, po to išsitiesi masažo kėdėje ir užlies eterinių aliejų natos… prasidės atpalaiduojantys, viso kūno ar gydomieji seansai.

Štai tada mėgink įminti vandenyno paslaptis! Jas slepia holistinės kūno ir veido procedūros su įvyniojimais į dumblius, su perlų dulkėmis ir jūros gaiva. Girdėjai apie specialias procedūras vyrams? Kadangi jų prigimtis titaninė, tad tik prisotinę pažeistą kūno odą tauriosiomis medžiagomis, stipriosios lyties atstovai išlaikys jauną ir stangrią kūno odą. Po malonių seansų ir glostymų, dieną būtinai užbaik karščiu alsuojančioje pirtyje ir atsigaivink baseino vėsuma. Skamba nerealiai, tiesa?

Pažymėjai datą kalendoriuje? 

Svajoji apie relaksacijas modernumo apsuptyje? Lėk į SPA centrą Vilniuje arba Kaune. Nesvarbu, kur, svarbu, kad tinka visai šeimai! Kol tėvai aikčios masažisto rankose, vaikams numatytas nuotykis baseine su žuvytėmis ir kamufliažinė maskuotė purvo vonioje. Štai čia laukia malonios procedūros ir mažiems, ir net poilsiui dviems!

Skubėk į Grupinis.lt ir rinkis geriausias procedūras pigiau ir su nerealia nuolaida. Dovanų kuponai suteiks progą palepinti nualintą kūną, o kartu įminti harmoningos kasdienybės paslaptį!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Gal patiks?

Taip pat skaitykite:

Back to top button