2024, balandžio 18, Ketvirtadienis

Tradicinė ir vienintelė tikra „Kalėdinė mugė“ Panevėžyje – gruodžio 7-9 dienomis

Panevėžio krašto tautodailininkai, amatininkai ir visi turintys idėjų ką pasiūlyti Kalėdų seniui, dar gali registruotis ir dalyvauti „Kalėdinėje mugėje“. Ji vyks gruodžio 7-9 dienomis, „Cido“ arenoje. Pasak organizatorių, idėjų ir šventinės dvasios, čia tikrai netrūks.

Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmai kartu su miesto savivaldybe gruodžio 7-9 dienomis organizuoja jau tradicine tapusią „Kalėdinę mugę“.

Pasak organizatorių, tai puiki vieta ieškoti ir atrasti kalėdinių dovanų ne tik Kalėdų seneliui, bet ir visiems norintiems šventinę nuotaiką susikurti namuose. Tad turintys ką pasiūlyti amatininkai, vis dar gali registruotis ir dalyvauti mugėje.

Pasak Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų generalinio direktoriaus Visvaldo Matkevičiaus, mugė – tai ne tik galimybė įsigyti Kalėdinių dovanų ar pasisemti idėjų, tai bus ir tikros šventinės nuotaikos užtaisas, pilnas įvairių kalėdinių atrakcijų.

Praėjusias metais savo produkciją mugės metu pristatė daugiau kaip 150 dalyvių iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Ukrainos. Svečių iš šių šalių laukiama ir šiemet.

Tikra, spalvinga ir gausi „Kalėdinė mugė“ vyks „Cido“ arenoje gruodžio 7-9 dienomis.

„Kalėdinės mugės“ programą rasite čia.

- Reklama -

Naujausi straipsniai