2024, gegužės 18, Šeštadienis

Tolimųjų šalių vandenį gerins panevėžietiškas burbuliukas

Vanduo – gyvybės šaltinis, tik ar dažnai susimąstome apie jo būtinybę ir naudą mums. Dėmesį į vandenį ir jo teigiamas savybes stengiasi atkreipti įmonė, 1995 metais įsikūrusi Panevėžyje.

Po žaismingu pavadinimu UAB „Burbuliukas ir Co“ – slepiasi elektrocheminės aktyvacijos pionierė ne tik Lietuvoje, bet ir Vakarų Europoje. Įmonė vienintelė gamina prietaisą PTV-KL, kuriuo galima pagaminti trijų skirtingų savybių vandenis: šarminį, rūgštinį ir sidabringą.

Kas tai yra  vandens jonizavimas? Pasak įmonės paaiškinimo: „Visi žinome cheminę vandens formulę H2O. Tačiau tą pačią cheminę formulę turintis vanduo gali turėti visiškai skirtingas chemines ir fizikines savybes. Pavyzdžiui, lietaus vanduo labai skiriasi nuo jūros, mineralinio, distiliuoto vandens. Vienas iš būdų, kuriais galima keisti vandens savybes, yra elektrolizė. Po elektrolizės gaunamas vanduo vadinamas jonizuotu vandeniu. Jis įgyja unikalias savybes, maksimaliai atitinkančias žmogaus organizmo vidinę terpę ir galinčias iš esmės pagerinti organizmo gyvybinius procesus.“

Stebint rinką neįmanoma nepastebėti didėjančio susidomėjimo sveikatinimosi sritimi, todėl prieš kelis metus įmonėje pradėta eksporto plėtra. Sėkmingai plečiantis, 2015 metais įmonėje buvo nuspręsta dar labiau plėsti įmonės eksporto rinkas. Nutarta pradėti nuo tolimesnių rinkų, kurios yra vienos labiausiai teisiškai reguliuojamų pasaulyje.

UAB „Burbuliukas ir Co“ įgyvendino savo naujausio produkto sertifikavimą pagal priemonę „Expo sertifikatas LT“. Projektas sėkmingai baigtas 2016 m. pabaigoje, gavus RoHS ženklo patvirtinimą, pažymintį kenksmingų medžiagų nebuvimą prietaise.

Į projektą investuota 2 tūkst. Eur. lėšų  iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų.

- Reklama -

Naujausi straipsniai