Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ jau balandžio 12 d. (trečiadienį) stos į kovą Europos taurės aštuntfinalyje namuose su Paryžiaus „Paris Basketball“ klubu iš Prancūzijos.

Panevėžiečiai dešimties komandų A grupėje su dešimt pergalių ir aštuoniomis nesėkmėmis finišavo ketvirtoje vietoje ir taip iškovojo namų aikštelės pranašumą aštuntfinalio mače, kurio varžovas iš Prancūzijos sostinės B grupėje užėmė penktą poziciją.

Prekyba bilietais į aštuntfinalio mačą su Paryžiaus „Paris Basketball“ Panevėžyje jau startavo internetu www.ticketmarket.lt. Bilietus taip pat įsigyti galima Kalnapilio arenos kasoje antradienias ir ketvirtadieniais nuo 17 iki 19 val., taip pat rungtynių dieną – trečiadienį – likus dviems valandoms iki renginio pradžios.

Rungtynės jau sulaukė itin didelio susidomėjimo, todėl buvo nuspręsta atidaryti papildomus – 203, 213, 217 ir 227 – Kalnapilio arenos sektorius.


Artimiausias namų rungtynes „7bet-Lietkabelis“ žais balandžio 16 d. – Europos taurės aštuntfinalyje Panevėžyje svečiuosis Paryžiaus „Paris Basketball“ ekipa, o balandžio 16 d. atvyks Jonavos „Cbet“.

Bilietus į Panevėžio „7bet-Lietkabelio“ namų rungtynes vietiniuose ir tarptautiniuose turnyruose platina www.ticketmarket.lt.

Print Friendly, PDF & Email