Panevėžyje

Tęsiamas galbūt neprižiūrimų kapaviečių monitoringas

Panevėžio miesto savivaldybei tęsiant kapaviečių stebėjimą gegužės–birželio mėnesiais buvo atlikta Kristaus Karaliaus katedros ir Šilaičių civilinių kapinių galbūt neprižiūrimų kapaviečių inventorizacija. Pastebėta, kad Kristaus Karaliaus katedros kapinėse sutvarkyta 1 kapavietė, Šilaičių civilinėse kapinėse – 3 kapavietės, jos išbrauktos iš anksčiau skelbto sąrašo Savivaldybės interneto svetainėje www.panevezys.lt. Šiuo metu Kristaus Karaliaus katedros kapinėse yra 162 galbūt neprižiūrimos kapavietės, Šilaičių civilinėse kapinėse – 208 neprižiūrimos, apleistos ir netvarkomos kapavietės.

Informuojame, kad atnaujintas galbūt neprižiūrimų kapaviečių sąrašas skelbiamas Savivaldybės interneto svetainėje www.panevezys.lt – Gyventojams – Kapinių sąrašas, tvarkymas, kolumbariumas, į sąrašą įtrauktos kapavietės pažymėtos ir CEMETY sistemoje interneto svetainėje www.cemety.lt (žr. Panevėžio miesto kapinių žemėlapiuose geltona spalva pažymėtas kapavietes).

Atkreipiame dėmesį, kad prie Kristaus Karaliaus katedros, Šilaičių civilinių ir Pašilių civilinių kapinių administracijų iškabinta informacija apie galbūt neprižiūrimų kapaviečių pripažinimo neprižiūrimomis kapavietėmis tvarką ir galimas pasekmes.

Primename, kad galbūt neprižiūrima kapavietė – tai kapavietė, kuri yra ne trumpiau kaip dvejus metus netvarkyta ir atitinka ne mažiau kaip du iš šių kriterijų: nėra paminklinio akmens, lentelės ar antkapio su užrašu, nėra duomenų nustatyti, kas ir kada buvo palaidotas, kapavietės statiniai suirę, išgriuvę, pasvirę, kapavietė apaugusi žolėmis, krūmais.

Kviečiame asmenis, atsakingus už galbūt neprižiūrimas kapavietes, jas sutvarkyti ir apie tai informuoti kapinių administratorių arba Savivaldybės administracijos Miesto infrastruktūros skyriaus vyr. specialistą tel. (8 45) 504 477.

 

Rodyti daugiau

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Gal patiks?

Taip pat skaitykite:

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker