2024, balandžio 19, Penktadienis

Televizorių gamintojų TOP. Kuris prekinis ženklas populiariausias Lietuvoje?

Šiais laikais televizorių rasite kone kiekvienos šeimos namuose, o pas kai kuriuos – gal net ir kiekviename kambaryje. Visai nesvarbu, ar televizorius naudojamas žiūrėti analoginei televizijai, video žaidimams, ar filmų transliacijoms internetu – tai daiktas, į mūsų kasdienybę įnešantis ne tik pramogą, bet ir tarnaujantis kaip savišvietos, informacijos sklaidos šaltinis. Todėl savaime suprantama, jog norisi, kad dažnai naudojamas prietaisas būtų ilgaamžis, kokybiškas ir toks, kuriuo naudotis yra malonu.

Ne paslaptis, jog lietuviai skiria išties daug dėmesio televizoriaus paieškoms. Dėl šios priežasties televizorių pardavimas – viena pelningiausių grandžių buitinės technikos parduotuvės ekosistemoje. Nepaisant to, dėl didelės konkurencijos, prekybininkai yra priversti taikyti nuolaidas ir skelbti įvairias akcijas, kurių dėka pavyksta įsigyti norimą televizorių už ypač patrauklią kainą.

Šiuo metu ieškantiems naujo televizoriaus pravers TOP 3 populiariausiųjų televizorių gamintojų, kuriuos dažniausiai aptiktumėte tautiečių namuose.

SAMSUNG

Pietų Korėjos technologijų gigantas yra geriausiai žinomas dėl televizorių gamybos. Samsung – technologijų industrijos senbuvis, kurios produktais pasikliauja visas pasaulis. Šis prekinis ženklas gali pasiūlyti ypatingai platų spektrą įvairiausių televizorių: nuo mažylių, ekonominių 720p variantų, iki didžiausių, 4k televizorių. Besidomintys rinka tikrai nenustebs išgirdę, jog visai neseniai į rinką buvo paleistas ir 8k televizorius, kurio modelis – Samsung Q900R.

Samsung – įspūdinga raiška pasižymintys televizoriai. Kiekvieno jų pakete – išmanūs priedai ir funkcijos, nes gamintojas stengiasi išlikti lyderiaujančiu prekiniu ženklu ir nenustoja stebinti savo pirkėjų ir gerbėjų. Tizen operacinė sistema – Samsung platforma, pakerėjusi rinką savo paprastumu ir patogumu. Kiekvienais metais gamintojas nustebina pasaulį inovatyviais sprendimais ir novatoriškais dizaino aspektais – viskas tam, kad išsiskirtų iš minios ir rastų savo auditoriją. Naujausias išradimas – Ambient Mode technologija, paverčianti jūsų išjungtą televizorių į meno kūrinį, kabantį ant sienos.

SONY

Sony – Japonijos pasididžiavimas ir didžiausias televizorių gamintojas nuo 1960 metų, kai išleido pirmąjį tranzistorinį televizorių. Sony visada buvo tas prekinis ženklas, kuris pasižymėjo ypač aukštos klasės produkcija ir nepriekaištinga kokybe. Jeigu reikėtų palyginti SONY su kitais televizorių gamintojais, vertėtų išskirti tai, jog šis prekinis ženklas skiria daugiausiai dėmesio vaizdo kokybei ir atvaizdavimo realistiškumui. Kiekvienas Sony televizorius, nuo paties paprasčiausio iki paties novatoriškiausio yra sukurtas be priekaištų.

Naujieji Sony televizoriai naudoja Android TV 8.0 operacinę sistemą, kuri suteikia prieigą prie Google Play parduotuvės, pasižymi gausiu aplikacijų aplanku ir taip pat yra daug greitesnė jei jos pirmtakas.

LG

Tai dar vienas Pietų Korėjos gamintojų perlas. LG vieni pirmųjų pradėjo gaminti LED televizorius ir stebino pasaulį ypač tyru ir raiškiu vaizdu. Kritikų teigimu, LG televizoriai itin gerai tarnauja kaip kompiuterių monitoriai, kadangi yra prisitaikantys prie įvairių vaizduojamųjų dydžių. Be viso to, LG televizoriai pasižymi ypač didele aplikacijų biblioteka, kuri akimirksniu išplečia LG mylėtojų ratą.

Dar vienas ypač svarbus momentas – LG televizorių pulteliai, kurių inovatyvumą įvertintų kiekvienas. Jie leidžia itin greitai naršyti, ieškoti, įjungti ir perjungti be jokio vargo. Daugelio portalų teigimu, geriausieji LG modeliai rinkoje – LG C8 ir LG E8. Išsiskirianti vaizdo kokybė, puiki garso sistema, premium dizainas bei judesių valdymo technologija su ypač žemu įvesties vėlavimu žaidimų mylėtojams – viskas ko gali reikėti šių dienų technologijos gerbėjui.

Ieškantys naujo televizoriaus ir negalintys apsispręsti, kuris gi gamintojas – pats geriausias, galės atsipalaiduoti ir ramiau priimti sprendimą. Samsung, Sony ir LG televizoriai – neabejotini rinkos lyderiai, todėl, kad ir kurį pasirinktumėte, rezultatas jus džiugins. O kad išsirinkti būtų dar paprasčiau, pravartu pasinaudoti Pigu.lt filtravimo sistema ir pasikliauti “perkamiausios prekės” sąrašu, kuris padės atskleisti tautiečių pasirinkimo spektrą.

- Reklama -

Naujausi straipsniai