2024, gegužės 18, Šeštadienis

Teisme išnagrinėta P.Narkevičiaus avarijos byla

Panevėžio miesto apylinkės teisme baigta nagrinėti baudžiamoji byla dėl buvusio Seimo nario Petro Narkevičiaus sukelto eismo įvykio Liepų al. – Vilties g. sankryžoje Panevėžyje. Avarijos kaltininkas atleistas nuo baudžiamosios atsakomybės pagal dukros laidavimą, baudžiamoji byla nutraukta.

P.Narkevičius 2016 metų rugsėjį nereguliuojamoje sankryžoje nepraleido pagrindiniu keliu važiuojančio automobilio ir su juo susidūrė. Avarijos metu buvo nežymiai sutrikdyta kito automobilio vairuotojos G.E. sveikata ir nesunkiai sužalotas keleivis J.T.

Teismas išnagrinėjęs bylą, P. Narkevičiui skyrė baudžiamojo poveikio priemonę – sumokėti 12 MGL (451,92 Eur) dydžio įmoką į Nukentėjusiųjų nuo nusikaltimų asmenų fondą. Be to, jis turės atlyginti nukentėjusiųjų G.E. ir J.T. advokatų bei teismo pašto išlaidas. Teismas pripažino, kad  G. E.  gauta draudimo bendrovės išmoka neturtinei žalai atlyginti šiuo atveju yra pakankama, atitinka lygiateisiškumo ir proporcingumo principus, taip pat teismų formuojamą praktiką, tad nukentėjusios vairuotojos civilinis ieškinys atmestas. O avarijos metu nukentėjusiam automobilio keleiviui iš draudimo bendrovės priteista atlyginti papildomą 700 eurų neturtinės žalos sumą.

Nuosprendis per 20 dienų nuo jo paskelbimo dienos gali būti skundžiamas Panevėžio apygardos teismui per Panevėžio miesto apylinkės  teismą.

 

Irma Gritėnienė

Panevėžio miesto apylinkės teismo pirmininko padėjėja

- Reklama -

Naujausi straipsniai