2024, gegužės 22, Trečiadienis

Teismas negrąžino į darbą dar vienos buvusios Savivaldybės darbuotojos

Panevėžio miesto apylinkės teisme netenkintas buvusios Panevėžio miesto savivaldybės administracijos darbuotojos J.P. prašymas grąžinti į darbą, priteisti vidutinį darbo užmokestį už priverstinės pravaikštos laikotarpį, atlyginti neturtinę žalą.

Ieškinys tenkintas tik iš dalies. Teismas pripažino, kad vieno mėnesio terminą kreiptis į teismą dėl atleidimo iš darbo J.P. praleido dėl svarbių priežasčių, todėl senaties terminas buvo atnaujintas, byla nagrinėta.

Teisme neįrodyta, kad buvusi Kanceliarijos interesantų priėmimo ir informavimo tarnautoja J.P. buvo atleista ne dėl struktūrinių pertvarkymų, todėl atleidimas iš darbo nepripažintas neteisėtu, grąžinimas į darbą netenkintas.

Tačiau teismas pripažino, kad darbdavys turėjo pratęsti J.P. įspėjimo laikotarpį jos ligos ir atostogų metu, t.y. 25 kalendorinėmis dienomis. Todėl Panevėžio miesto savivaldybės administracijai priteista atlyginti buvusiai darbuotojai 436,5 Eur kompensaciją bei dalį (60 Eur)  teisinės pagalbos išlaidų.

Sprendimas gali būti skundžiamas apeliaciniu skundu per 30 dienų nuo jo priėmimo dienos Panevėžio apygardos teismui per Panevėžio miesto apylinkės teismą.

 

Irma Gritėnienė

Panevėžio miesto apylinkės teismo pirmininko padėjėja

- Reklama -

Naujausi straipsniai