2024, gegužės 23, Ketvirtadienis

Teatras „Menas“ kviečia į premjerą

Birželio 2 d. 18 val. ir birželio 4 d. 17 val. teatre „Menas“ – premjera. Žiūrovai pamatys gruzinų režisieriaus Badri Tserediani kurtą dviejų dalių komediją M. McKeever „37 atvirukai“.

„37 atvirukai“ – tai komedija apie tipišką, bet šiek tiek ekscentrišką Satonų šeimą, kuri gerokai pasiklydusi laike. Paradoksalios situacijos, keisti pokalbiai ir visiškai neprognozuojami įvykiai – šioje šeimoje kasdienybė. O dar kiekvienas jos narys turi savų keistenybių, ydų ir mažų paslapčių…

Į šį nekasdienišką „kasdienybės“ ratą įsisuka ir pagrindinis spektaklio herojus Everis Satonas, sugrįžęs į gimtuosius namus po ilgo išsiskyrimo. Turtingų tėvų sūnus grįžta ne vienas – su žavia nuotaka. Kaip juos pasitiks keistuoliai tėveliai, su kokiais iššūkiais teks susidurti, ar užteks jėgų suprasti ir toleruoti chaotišką savo brangių giminaičių gyvenimą..?

Linksmas, dinamiškas, bet tuo pačiu gilus spektaklis apie meilę, toleranciją ir pačių artimiausių žmonių santykius.

Spektaklio scenografas Kęstutis Vaičiulis, muziką parinko Darius Razgūnas. Vaidina Arnas Butkus, Martynas Klementjevas, Elona Karoblytė, Saugirdas Stakelė, Jolanta Miciūnaitė, Justina Žiogaitė-Butkienė, Izabelė Visockaitė, Sandra Juzėnienė/Eleonora Matulaitė.

- Reklama -

Naujausi straipsniai