2024, balandžio 19, Penktadienis

Taškas svečiuose prieš čempioną

Futbolo klubas „Panevėžys“ dar kartą pademonstravo solidžią gynybą ir pirmą kartą „Optibet A lygoje“ svečiuose nepralaimėjo Vilniaus „Žalgiriui“. 6-ojo turo mačas su vilniečiais baigėsi be įvarčių – 0:0.

Antrą kartą lygiosiomis sužaidę panevėžiečiai su 14 taškų ir toliau nepralaimi bei pirmauja Lietuvos čempionato turnyro lentelėje.

Dvikovos pradžioje „Panevėžys“ išsiskyrė tolimais smūgiais – nuo Wandersono bandymo apsigynė varžovų vartininkas, o Ariagneris Smithas mušė pro šalį. Kartą pirmame kėlinyje į darbą teko įsitraukti Rafaeliui Broetto, kuris koja atrėmė Donato Kazlausko smūgį.

Antrame panevėžičių vartų sargas turėjo kiek daugiau darbo. R. Broetto puikiai nukreipė virš skersinio tiek Franciso Kyeremeh, tiek Petaro Mamičiaus spirtus kamuolius. Valdo Urbono kariauna į tai atsakė Jeffrey Sarpongo bei Wandersono smūgiais, su kuriais susitvarkė vartininkas.

Paskutinėmis minutėmis nė vienai komandai nepavyko įrodyti pranašumo, tad buvo užfiksuotos dėsningos lygiosios.

7-ojo turo rungtynes Aukštaitijos sostinės komanda žais jau kitą šeštadienį, balandžio 9 dieną. Akistata „Žemynos“ progimnazijos stadione su „Jonava“ prasidės 13 val.