2024, birželio 12, Trečiadienis

Tampa paprasčiau įsigyti siauruko keliones

VšĮ „Aukštaitijos siaurasis geležinkelis“ atnaujino interneto svetainę siaurukas.eu. Nuo šiol svetainės lankytojai joje ras visų metų Siauruko organizuojamus renginius bei keliones ir galės įsigyti bilietus iš anksto.

„Atnaujinome įstaigos interneto svetainę www.siaurukas.eu, kuri tapo daug patogesnė lankytojams ir būsimiems keliautojams. Svetainėje atsirado galimybė nusipirkti bilietus į visas pagrindines metines šventes, reguliariuosius reisus. Taip pat siaurojo geležinkelio draugai internetu gali įsigyti mūsų išleistus leidinius ir suvenyrus“, – sako VšĮ „Aukštaitijos siaurasis geležinkelis“ direktorius dr. Darius Liutikas.

Populiariausi VšĮ „Aukštaitijos siaurasis geležinkelis“ organizuojami renginiai yra Siauruko gimtadienis, Jauno vyno šventė, Gastronominis siaurukas, Kalėdinis siaurukas, „Sveika vasarėle“, Užgavėnės.

Taip pat VšĮ „Aukštaitijos siaurasis geležinkelis“ pradėjo bendradarbiauti su bilietų platintoju kakava.lt, todėl nuo šiol bilietus į siauruko renginius ir organizuojamas keliones bus galima įsigyti ir šioje platformoje.

Atnaujintos interneto svetainės parduotuvėje taip pat galima įsigyti knygą „Siaurasis Geležinkelis Lietuvoje. Anykščių ir Panevėžio Siaurukas“ bei siauruko suvenyrų – siauruko atvirukų kolekciją ir magnetuką. Artimiausiu metu suvenyrų kolekcija bus papildyta nauja atributika.

Daugiau informacijos apie paslaugas ir keliones bei bilietus į jas galite įsigyti VšĮ „Aukštaitijos siaurasis geležinkelis“ interneto svetainėje www.siaurukas.eu

- Reklama -

Naujausi straipsniai