2024, liepos 14, Sekmadienis

Šventinės savaitės filmai „Garse“ skleis meilę žmonėms ir Lietuvai

reklama rubai

Šv. Valentino ir Valstybės atkūrimo dienas žiūrovai kviečiami atšvęsti prie didžiojo ekrano su specialiai parinktais filmais. Tradiciniu renginiu tapusi Šv. Valentino kino naktis šiais metais vėl pradžiugins meile ir romantika spinduliuojančiais filmais. Vasario 14 d. 19.30 val. didžiojoje kino centro „Garsas“ salėje žiūrovų lauks romantiška komedija „Prancūziška porelė“. Iškart po šio filmo bus rodomas itin laukiamas 2017 metų romanas tik suaugusiems – „50 tamsesnių atspalvių“ (kaina į abu filmus – 6 Eur).

Mažojoje salėje nuo 20 val. bus rodomas ypatingai estetiškas filmas „Kriaušių pyragėliai su levandomis“, žiūrovus nukelsiantis į kerinčio grožio Provansą. Po šio filmo žiūrovų lauks dar viena komedija – „(Ne)tikros prancūziškos vestuvės“ (bilieto kaina į abu filmus – 4 Eur).

Vasario 15 d. 16 val. žiūrovai kviečiami į nemokamą meninį istorinį filmą „Herkus Mantas“, skirtą Valstybės atkūrimo dienai. Filme vaidina legendiniai lietuvių aktoriai Antanas Šurna, Eugenija Pleškytė, Vladas Bagdonas ir kiti. Šio filmo seansą panevėžiečiams dovanoja Lietuvos kino centras. Nemokamus bilietus kasoje rekomenduojama atsiimti bent dieną prieš filmą.

Ketvirtadienį, vasario 16 d. 19.15 val. kino centre „Garsas“ vyks visus pasaulio lietuvius suvienijusio filmo „Emilija iš Laisvės alėjos“ nacionalinė premjera. Tai gyvas ir įtraukiantis pasakojimas apie Lietuvos žmonių gyvenimą ir kovą už laisvę brandžios sovietinės priespaudos metais.

Kino centras „Garsas“ kviečia panevėžiečius ir miesto svečius nepraleisti galimybių pasižiūrėti geriausiai įvertintus filmus ir puikiai praleisti laiką kine.

- Reklama -

Naujausi straipsniai