2024, balandžio 18, Ketvirtadienis

Šventinėmis dienomis raginama nevykti į Laisvės a.

Ekstremaliųjų situacijų komisijos posėdyje buvo priimtas sprendimas apriboti gyventojų judėjimą Laisvės a. gruodžio 31-sausio 1 d.

„Dėl sergamumo koronaviruso infekcija Panevėžyje priėmėme sprendimus, kurie riboja judėjimą centrinėje miesto aikštėje. Labai skatiname panevėžiečius neplanuoti nebūtinų išvykų ir Naujuosius pasitikti saugiai – savo namuose su šeimomis“, – sako Panevėžio miesto savivaldybės administracijos direktorius Tomas Jukna.

Ypač dideli žmonių srautai centrinėje miesto dalyje fiksuojami pasitinkant naujuosius, tad nuspręstą jų išvakarėse – gruodžio 31 d. vakare, aptverti Laisvės aikštę, ribojant galimybę į ją patekti ir būriuotis. Panevėžiečiams, gyvenantiems Laisvės a., bus leidžiama praeiti pro užtvaras, pateikus teisėtumą gyventi centrinėje miesto dalyje įrodančius dokumentus.

Šiemet šventinis laikotarpis kitoks, todėl panevėžiečiams siūloma alternatyva – specialiai sukurtas virtualus 3D turas, leisiantis pasigrožėti kalėdine miesto egle bei šventiškai pasipuošusia Laisvės aikšte, neišeinant iš namų. Nuorodą į 3D turą galite rasti www.panevezys.lt arba Savivaldybės Facebook paskyroje.

Gruodžio 31 d. miestiečiai taip pat raginami nesibūriuoti ir kitose miesto viešosiose erdvėse bei daugiabučių kiemuose, mieste patruliuos policijos pareigūnai ir tikrins ar gyventojai laikosi karantino reikalavimų. Už taisyklių nepaisymą grės baudos – nuo 500 iki 1500 Eur.

Primename, kad iki 2021 m. sausio 3 d. 24 val. ribojamas žmonių keliavimas į ir iš Panevėžio miesto. Judėjimo kontrolė vyksta nuolat, tik skirtingu intensyvumu, ypač savaitgaliais ir švenčių dienoms, t. y. gruodžio 31 d. nuo 13 val. iki sausio 3 d. 21 val. Policijos pareigūnai prašo gyventojų būti supratingiems, vykti į kitą savivaldybę tik dėl labai rimtų priežasčių, o esant galimybei, atidėti nebūtinas keliones. Norėdami sumažinti spūstis ir patikrinimų laiką, patikrinimui būkite paruošę asmens bei automobilio dokumentus, taip pat vykimo priežastį pagrindžiančius dokumentus. Kilus klausimams galite skambinti policijos informacijos telefonu 8 700 60 000, darbo dienomis – nuo 7 val. ryto iki 20 val. vakaro. Savaitgaliais ir švenčių dienomis – nuo 8 val. ryto iki 17 val.

- Reklama -

Naujausi straipsniai