2024, liepos 27, Šeštadienis

Svarbi pergalė namuose

Futbolo klubas „Panevėžys“ šį sekmadienį iškovojo vieną iš svarbiausių pergalių šiame „Optibet A lygos“ sezone. Lietuvos čempionato 34-ojo turo rungtynėse namuose 3:1 (2:1) buvo palaužtas Kauno rajono „Hegelmann“ klubas.

16-asis laimėjimas šiame sezone leido „Panevėžiui“ su 55 taškais pakilti į 4-ąją vietą. Pagal prarastus taškus Gino Lettieri kariauna rikiuojasi trečia.

Šeimininkai startavo puikiai: Ariagneris Smithas uždirbo baudinį, kurį 7-ąją minutę realizavo Jovanas Čadženovičius, dar po 10 minučių įsimintiną reidą surengęs Elivelto neatremiamu smūgiu pažeme nukreipė kamuolį į vartus.

Tiesa, 19-ąją minutę „Hegelmann“ ekipos brazilas Alexas Souza atliko klastingą perdavimą į baudos aikštelę ir kamuolys, nepalietęs nė vieno futbolininko, suspurdėjo vartų tinkle. Pirmame kėlinyje „Panevėžys“ surengė keletą aštrių atakų užuomazgų, visgi, jos nebuvo rezultatyvios.

Po pertraukos panevėžiečiams teko daugiau gintis. A. Souzos smūgis po rikošeto atsimušė į skersinį, o Rafaelis Broetto neutralizavo Augustino Klimavičiaus bei Viliaus Armanavičiaus smūgius. „Panevėžio“ žaidimą pagyvino į rikiuotę grįžęs Jeffrey Sarpongas.

Saugo, kaip ir Wandersono Melo, smūgius atrėmė vartininkas, tačiau 95-ąją minutę atsivėrusios erdvės leido J. Sarpongui suklaidinti du varžovus bei įtvirtinti šeimininkų pergalę.

Lapkričio 5 dieną, šeštadienį, „Panevėžys“ žais dar vieną finalą – atidėtas 20-ojo turo rungtynes su tašku daugiau turinčiu „Kauno Žalgiriu“. Dvikova Dariaus ir Girėno stadione prasidės nuo 14 val.