Sausio 14 d. 14 val.  Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešoji biblioteka kviečia į virtualų susitikimą su rašytoja, gydytoja psichoterapeute Aurima Diliene (Bordo, Prancūzija). Viešnią kalbins bibliotekos redaktorė Virginija Januševičienė.

Bus pristatoma nauja rašytojos knyga „Privati praktika“, atsakyta į klausimus, kurie rūpi mūsų skaitytojams. Pandemijos metu žmonės darosi jautresni, jiems iškyla įvairių problemų, kurias susitikimo metu aptarsime su gydytoja psichoterapeute A. Diliene. Ji gyvena Prancūzijoje, užsiima gydytojos praktika, rašo knygas ir augina septynis vaikus. Rašytoja – laiminga žmona ir motina tikrai žino receptą, kaip suderinti darbą, kūrybą ir rūpinimąsi šeima.

Tiesioginę transliaciją, o vėliau laidos įrašą galėsite matyti bibliotekos „YouTube“ kanale.

Knygoje „Privati praktika“ keturių išgalvotų personažų lūpomis autorė pasakoja dažniausiai jos profesineje praktikoje pasitaikančias, daugeliui artimas sunkias situacijas, gyvenimiškas problemas, šeimyninius nesklandumus, asmeninius išgyvenimus.

Konsultacijų metu vykstančios transformacijos įkvėps nenuleisti rankų jau atrodo beviltiškoje situacijoje. Pervargusi mama, savimi nusivylusi moteris, neištikimas vyras ir šeimos trokštanti jauna mergina jums papasakos, kokių veiksmų galima imtis norint pasiekti norimo rezultato.

Autorė kaip koks lietuviškasis Irvinas Yalomas subtiliai vedžioja skaitytoją vingiuotais psichoterapijos labirintais ir tuo pat metu nuoširdžiai, atvirai ir betarpiškai dalinasi savo pačios gyvenimiška patirtimi, kasdienybėje patiriamais džiaugsmais bei nusivylimais taip, kad pasijunti tarsi kalbėtum su artimu žmogumi, drauge.

 

Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešosios bibliotekos informacija

Print Friendly, PDF & Email