2024, liepos 18, Ketvirtadienis

Susitikimas su aktoriumi ir dainų kūrėju Dominyku Vaitiekūnu

reklama rubai

Šiais metais „Muziejų naktį“ Panevėžio apskrities G. Petkevičaitės-Bitės viešoji biblioteka parengė ypatingą susitikimą. Gegužės 14 d. 19.30 val. į bibliotekos konferencijų salę pasimatyti su kraštiečiais atvyksta aktorius, dainų kūrėjas ir atlikėjas Dominykas Vaitiekūnas.

Dominykas pasidalins, ką jam reiškia būti panevėžiečiu, kodėl jaučia orumą dėl savo praeities bei kodėl kadaise gėdijosi Panevėžio dialekto ir norėjo kuo greičiau sprukti iš miesto. Papasakos apie naujausius savo projektus, pristatys keletą dainų iš naujausios autobiografinės programos „100 AŠ“.

Dominykas Vaitiekūnas baigęs aktorių-renginių vedėjų kursą Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. Dalyvauja įvairiuose scenos menų pastatymuose. Pasukęs muzikinio teatro link, aktyviai gilinasi į miuziklo atlikimo subtilumus, specialios miuziklinio dainavimo technikos mokosi Jungtinėje Karalystėje.

Atlikėjas plačiai pažįstamas dėl autorinių muzikinių projektų. Devynerius metus kūrė ir dainavo grupėje „Liūdni slibinai“, 2012 m. pripažintoje geriausia muzikine grupe Lietuvoje. 2017 m. kartu su Vilniaus miesto styginiu ansambliu „Mikroorkéstra“ pristatė pirmąją savo muzikinę pjesę-komediją „Muzikanto (iš)gyvenimo simfonija“. 2021 m. inicijavo muzikinį-socialinį projektą „Mes taip nesitarėme“, kuriame su kitais kūrėjais eksperimentuodami ieško būdų, kaip muziką galima atlikti kartu su klausos iššūkių turinčiais atlikėjais. Projektas vykdomas kartu su Kauno kurčiųjų reabilitacijos centro imituojamosios dainos kolektyvu „Skambanti Tyla“.

Atlikėjas kuria autorinius muzikinius projektus ieškodamas savitos muzikos ir teatro dermės, savotiškai tęsia Dainos teatro tradiciją. Rengia muzikinius pasakojimo (storytellingo) pasirodymus.

- Reklama -

Naujausi straipsniai