2024, birželio 12, Trečiadienis

Sulenkiamas „Galaxy Z Flip“ – ką jis turi tokio, ko neturi tradiciniai išmanieji?

Vos prieš savaitę į Lietuvą atkeliavo naujausias sulenkiamas išmanusis telefonas „Galaxy Z Flip“. Visiškai naujos ekrano technologijos telefoną vartotojams pasiūlė kompanija „Samsung“. Kokiomis išskirtinėmis funkcijomis pasižymi šis netradicinis įrenginys ir kaip jis gali pakeisti jau kuris laikas nusistovėjusius išmaniųjų telefonų naudojimo įpročius?

Pirmasis sulenkiamas stiklas

Galvojate, kad stiklas – ne lankstymui skirta medžiaga? „Samsung“ šią pakankamai utopiškai skambančią idėją pavertė realybe ir „Galaxy Z Flip“  telefonų gamybai panaudojo naują, sulenkiamą „Ultra Thin Glass“ technologiją su „CAM“ mechanizmu, užtvirtinančiu stabilų telefono lankstymą.

Rinkoje esantys sulenkiami telefonai iki šiol buvo gaminami naudojant plastikinį paviršių. Tad stiklu dengtas ekranas, lyginant su kitais tokio pobūdžio išmaniaisiais, yra labiau apsaugotas nuo įvairių paviršinių įbrėžimų. Sulenkus šis modelis telpa į delną, o atlenkus pasirodo visas jo dydis ir lygus paviršius.

Naujovės kameroje

Didžioji dalis vartotojų ypatingą dėmesį skiria kone svarbiausiai telefono funkcijai – kamerai. Ne išimtis ir „Galaxy Z Flip“ telefonas. Šio telefono kamera pasižymi plataus kampo objektyvu ir integruota „Night Hyperlaps“ funkcija, kuri, nereikalaudama blykstės, leidžia užfiksuoti kokybiškus vaizdus net ir naktį.

Dar viena naujiena – su „Galaxy Z Flip“ galima be rankų pagalbos ar atskiro stovo daryti nuotraukas ir vaizdo įrašus tiek galine, tiek priekine kamera. Užtenka pusiau atlenktą telefoną pastatyti ant lygaus paviršiaus. Be to, sulenkiamas telefonas leidžia varijuoti daromų nuotraukų kampais.

Darantis asmenukes praverčia ir išmaniojo nugarėlėje esantis antras ekranas, kuriame galima matyti į save atsuktos galinės kameros vaizdą. Ne veltui, šis išskirtinio dizaino telefonas sulaukė didelio vartotojų dėmesio ir vos per pirmąją dieną fizinėse ir elektroninėje „Samsung“ parduotuvėse buvo parduoti visi šio išmaniojo modeliai. Tiesa, visi norintieji šį įrenginį vėl gali įsigyti nuo šiandien, kovo 6 dienos.

Tilps ir į mažiausią kišenę

Daugiausiai dėmesio šie išmanieji susilaukė dėl savo inovatyvaus ir išskirtinio dizaino, leidžiančio telefoną priskirti prie kompaktiškiausių šių metų įrenginių. Naujame išmaniajame telefone puikiai dera žaismingas sulenkto telefono vaizdas su solidžiu atlenkto išmaniojo dizainu.

Išskleistas 6,7 colių telefono ekranas savo dydžiu pralenkia ne vieną išmanųjį modelį ir filmų mėgėjams leidžia mėgautis kino ekranams pritaikytu 21:9 vaizdo santykį turinčiu turiniu. Tačiau sulenktas telefonas pavirsta į itin kompaktišką, mažą veidrodėlį ar piniginę primenantį įrenginį, telpantį net į mažiausią kelnių kišenę ar moterišką delninę.

Du ekranai viename

Dar viena dėmesį patraukianti telefono funkcija – „Flex“ režimas, leidžiantis išmanųjį naudoti kaip itin mažą nešiojamą kompiuterį. Įrenginį sulenkus patogiu kampu ir padėjus ant lygaus paviršiaus„Galaxy Z Flip“ telefonas persijungia į režimą, leidžiantį viršutinę ekrano pusę naudoti turinio peržiūrai, o apatinę – valdymui. Tereika sulenkti telefoną patogiu kampu, padėti jį ant stalo ir toliau naudotis juo, kaip mažu nešiojamu kompiuteriu.

Du darbus vienu metu atlikti padeda ir telefone integruota kelių langų funkcija. Ji į atskirus ekranus leidžia paskirstyti dažniausiai naudojamas programas, tad receptų skaitymas viename ekrane, o produktų užsakymas kitame gali tapti tikru laiko ir darbų planavimo sergėtoju.

- Reklama -

Naujausi straipsniai