2024, birželio 23, Sekmadienis

Policija: sulaikyti asmenys, bandę pelnytis iš nepilnamečių

reklama rubai

2017-05-26 Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos pareigūnai, atlikę tyrimą ikiteisminio tyrimo byloje, vadovaudamiesi Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 157 straipsniu „Vaiko pirkimas arba pardavimas“ ir to paties kodekso 307 str. „Pelnymasis iš kito asmens prostitucijos“, sulaikė Biržų rajono gyventojus: G. V., gim. 1975 m. (teista Latvijoje dėl pelnymosi iš nepilnamečio asmens prostitucijos), V. P., gim. 1982 m. (teistas dėl smurto artimoje aplinkoje, dėl grasinimo nužudyti ar sunkiai sutrikdyti žmogaus sveikatą), Ž. B., gim. 1977 m. (neteistas).

Minėti asmenys įtariami vaiko pirkimu arba pardavimu (nepilnametės verbavimu panaudojant apgaulę, gabenimu, įtraukimu į prostituciją) ir pelnymusi iš nepilnamečio asmens prostitucijos.

Sulaikytieji uždaryti į areštinę. 2017-05-27 Panevėžio miesto apylinkės teismas įtariamiesiems paskyrė kardomąsias priemones – suėmimus, vienam mėnesiui. Ikiteisminį tyrimą kontroliuoja Panevėžio apygardos prokuratūra.

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos pareigūnai, siekdami objektyviai ir išsamiai surinkti įrodymus ir nustatyti galimus kitus nukentėjusius asmenis, ragina gyventojus, nukentėjusius nuo sulaikytų asmenų, kreiptis į Panevėžio apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą Panevėžyje, Tulpių g. 60, tel. (8 45) 503 014. Turint informacijos, bet vengiant viešumo, galima kreiptis anoniminiu tel. (8 45) 503 333.

Vyresnioji specialistė Rasa Meištė

- Reklama -

Naujausi straipsniai