2024, balandžio 19, Penktadienis

Sugrįžimas į Panevėžį paženklintas pergale

„7bet-Lietkabelis“ po rinktinių pertraukos grįžo rungtyniauti į Panevėžį. Šeštadienio vakarą Nenado Čanako auklėtiniai vietinėse pirmenybėse 82:73 (17:22, 27:19, 15:15, 23:17) iškovojo pergalę prieš „Gargždų“ ekipą.

Gargždiškiai rungtynes pradėjo Isaiah Osborne’o dviem taškais ir Joshua Newkirko dvitaškiu su pražanga (2:5), bet šeimininkai irgi atsakė sėkmingomis atakomis ir įpusėjus kėliniui vėl priartėjo po Nikola Popovičiaus taiklaus dvitaškio (10:13). Pirmajam ketvirčiui artėjant prie pabaigos svečiai įgijo kiek didesnį pranašumą – po Osborne’o dvitaškio komandas vėl skyrė septyni taškai (12:19).

Antrąjį kėlinį trimis perimtais kamuoliais iš eilės pradėjęs „7bet-Lietkabelis“ per mažiau nei dvi minutes pelnė aštuonis taškus be atsako ir perėmė pranašumą (25:22). Likusį kėlinio laiką toliau vyko apylygė kova: likus dviems minutėms į Kristiano Kullamaes taiklų tolimą metimą dvitaškiu atsakė Jylanas Washingtonas, tritaškiais apsikeitė Orelikas su Osborne’u ir rezultatas vėl tapo lygus (41:41).

Nors Vytenis Lipkevičius pirmąją mačo dalį užbaigė tritaškiu, antrąją taikliu metimu iš toli atidarė Isaiah Osborne’as (44:44). Tuomet panevėžiečiams vėl pavyko surengti sėkmingą spurtą ir pelnyti septynis taškus paeiliui (51:44), tačiau svečiai iš Gargždų taip pat surengė kiek geresnę atkarpą ir kėlinio pabaigoje po dar vieno Osborne’o tritaškio sumažino savo deficitą iki minimumo (57:56).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „7bet-Lietkabelis“ vėl susigrąžino septynių taškų pranašumą, po to kai Popovičius pelnė keturis taškus paeiliui (65:58), o netrukus Oreliko tritaškis padidino šeimininkų persvarą iki dviženklės (70:60). Prasidėjus paskutinėms dviems minutėms Morrisas vėl atstatė Panevėžio ekipai dviženklį pranašumą, bet svečių viltis gyvas dar palaikė savo septintą tritaškį pataikęs Osborne’as (78:70). Visgi kitoje aikštelės pusėję Popovičius realizavo baudų metimus (80:70), o gargždiškiams sugrįžti į rungtynes likusios minutės nebeužteko.

Artimiausias namų rungtynes „7bet-Lietkabelis“ žais kovo 12 d. – Panevėžyje svečiuosis Utenos „Uniclub Casino – Juventus“, o kovo 22 d. atvyks Bursos „Frutti Extra“ iš Turkijos.