2024, liepos 12, Penktadienis

Sudėties komplektavimo darbai baigti G.Taltono įsigijimu

reklama rubai

Panevėžio „Lietkabelis“ sudėties komplektavimo darbus baigia pasirašydamas sutartį su trečiuoju legionieriumi.

Į Lietuvos krepšinio lygos (LKL) vicečempionų gretas atvyksta 27 metų 186 cm ūgio Gary Taltonas.

2013 metų Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) naujokų biržoje nepakviestas įžaidėjas profesionalo kelią pradėjo Plėtojimosi lygoje, kur vilkėjo keturių skirtingų komandų marškinėlius.

Praėjusiame sezone G.Taltonas nusprendė išbandyti jėgas Europoje ir pasirašė sutartį su Retimno „Cretan Kings“ ekipa.

Graikijos čempionate krepšininkas per 29 minutes įmesdavo 11,6 taško (40 proc. tritaškiai), atkovodavo 2,7 kamuolio, atlikdavo 4,4 rezultatyvaus perdavimo ir rinkdavo 11,1 naudingumo balo.

Šį tarpsezonį G.Taltonas buvo pasirašęs sutartį su Italijos aukščiausiosios lygos Kapo D‘Orlando „Betaland“ komanda, tačiau „Lietkabelis“ susitarė su italais dėl žaidėjo perleidimo.

„Įžaidėjo paieškos užtruko, bet džiaugiamės, kad pavyko rasti tokį krepšininką, kokio ir ieškojome. Taltonas įrodė savo vertę Graikijos pirmenybėse, todėl tikimės jo solidaus žaidimo ir „Lietkabelyje“. Gary ir Lorenzo Williamso tandemas turėtų būti įdomus, nes jie yra skirtingo plano žaidėjai. Šiuo pirkiniu baigiame sudėties komplektaciją“, – sakė klubo direktorius Mantas Ignatavičius.

Prie „Lietkabelio“ treniruočių jau prisijungė iš universiados grįžęs Donatas Tarolis ir pasveikęs Žygimantas Skučas. Tiesa, kelio traumą patyrė Gintaras Leonavičius, kuris nežais turnyre Liepojoje.

Kitą susitikimą „Lietkabelis“ žais rugsėjo 8 dieną. Tuomet turnyro Liepojoje starte laukia akistata su Ventspilio „Ventspils“.

- Reklama -

Naujausi straipsniai