Riboto leidimo „Rival 310 PUBG Edition“ išsikiria puikiu našumu ir išskirtiniu žaidimų dizainu. Pasak Varle.lt kompiuterinių pelių specialistų, iš esmės tai yra ta pati „Rival 310“ pelė, kurios konstrukciją puošia „PUBG“ logotipas ir atpažįstama garsaus žaidimo iliustracija. Išskirtinis apgalvotas dizainas, kokybiška programinė įranga ir itin tikslus jutiklis – tai tik keletas šios žaidimų pelės privalumų.

Reikėtų pasakyti, kad „SteelSeries“ išlieka ištikima savo tradicijoms ir išlaiko atpažįstamą dizainą. „Rival 310 PUBG Edition“ dizainas nuo paprastos „Rival 310“ skiriasi tik jau minėtais elementais: „PUBG“ logotipu ir iliustracija. Galima sakyti, kad toks dizaino sprendimas dar labiau paryškina šios pelės paskirtį – žaidimams ir padaro ją spalvingesnę. Jeigu „Rival 310“ kontrukcija yra juodos ir pilkos spalvos derinys, šios Varle.lt apžvalgos herojus „Rival 310 PUBG edition“ šį derinį papildo mėlyna spalva ir „PUBG“ „papuošimai“. Ši pelė, kaip ir kitos „Rival“ pelės pasižymi asimetrišku korpusu ir yra skirta dešiniarankiams.  Įrenginys yra pagamintas iš matinio plastiko su grublėta danga. Galima pastebėti, kad pirštų atspaudų ant korpuso nelieka, o pati pelės korpuso danga atrodo patvari. Patikimą rankos sukibimą su žaidimų pele užtikrina guminiai šonai. Jie pakankamai minkšti ir pirštai čia neslysta.  

Ant apatinės pelės korpuso dalies yra trys vidutinio dydžio kojelės: viena didesnė priekyje ir dvi mažesnės gale. Kiekviena kojelė turi kabliukus, kurie leidžia patogiai juos demontuoti. Priekinė dalyje yra lipdukas su serijiniu numeriu, o per vidurį langelis su vienu geriausiu optiniu jutikliu „Pixart PMW 3360“, kuris po kelių patobulinimų gavo „TrueMove 3“ pavadinimą. Pelės apatinė dalis šiek tiek įgaubta ir tai suteikia jai papildomo patvarumo.  

Reikėtų pabrėžti, kad ši žaidimų pelė neturi daug valdymo elementų: du pagrindiniai mygtukai, du šoniniai, ratukas ir mygtukas dpi perjungimui. Tačiau tokio sprendimo dėka ji gavosi maksimaliai lengva ir sveria tik 88,3 g. Savaime suprantama, „Rival 310 PUBG Edition“ yra aprūpinta RGB apšvietimu. Apšvietimo efektai  ir spalvos nustatomos atskirai kiekvienai zonai. Apšvietimui jokių priekaištų pasakyti negalima, jis čia tikrai ryškus ir sodrus. Žaidimų pelė yra aprūpinta 2 m ilgio USB laidu su gumine danga.

Varle.lt kompiuterinių pelių specialistai pastebi, kad „Rival 310 PUBG“ korpusas pakankamai stambus, jo ilgis siekia 127,6 mm, todėl itin mažų rankų savininkams gali būti ne itin patogu naudotis šoniniais mygtukais.  Rankoje pelė guli tikrai patogiai ir prie to prisideda jau minėti guminiai šonai. Visi mygtukai pagaminti taip, kad juos tikrai malonu spausti. Ratuko veikimas irgi džiugina.

Žaidimų pelė turi „Omron“ jungiklius, kurie pasižymi 50 mln. paspaudimų resursais. „Rival 310 PUBG“ yra aprūpinta „TrueMove3“ optiniu jutikliu. Maksimali jutiklio raiška siekia 12000 dpi, o maksimalus atstumas, kurį jis gali apdoroti per sekundę – 350 col. Reikėtų pabrėžti, kad žaidimuose su 800 ir 2200 dpi jutiklis pasižymėjo ypatingu stabilumu. Žaidimų pelė yra aprūpinta vidine atmintimi nustatymų saugojimui.

Pagrindinius parametrus galima nustatyti ir koreguoti firminėje „SteelSeries Engine 3“ programoje, kurios sąsaja bus tikrai pažįstama „SteelSeries“ gaminių naudotojams. Jutiklio parametrų nustatymui yra prieinamas raiškos reguliavimas, kampų išlyginimas, pagreitis ir apklausos dažnis. Taip pat čia rasime galimybę pakeisti kiekvieno klavišo funkcionalumą bei priskirti makrokomandas.

Atskirai reikėtų paminėti skiltį su papildomomis funkcijomis „Engine Programėlės“. Čia surinkti visi instrumentai, kurie leidžia sinchronizuoti apšvietimą tarp skirtingų „SteelSeries“ įrenginių, įjungti apšvietimo mirksėjimą į muzikos taktą ir šviesos pranešimą apie įvairius įvykius.

Varle.lt specialistai apibendrindami apžvalgą teigia, kad „Rival 310 PUBG“ pasižymi visomis reikalingomis žaidimų pelei savybėmis ir puikia universalia ergonomika. Savito charakterio jai suteikia „PUBG“ stiliaus elementai, todėl su ja  neliksite nepastebėti. Žaidimų pelė tarsi susilieja su ranka ir viskas, kuo ji pasižymi, pradedant nuo klasikinių paspaudimų ir baigiant iš tikrųjų tiksliu jutikliu ir lengvu slydimu, suteikia pilnos žaidimų kontrolės jausmą.

 

Print Friendly, PDF & Email