Šiandien, lapkričio 19 d., Moksleivių krepšinio lygoje oficialiai prasidės pačių mažiausiųjų mergaičių ir berniukų čempionatas „Pirmasis iššūkis“. Krepšinio aikštelėje dėl nugalėtojų vardo kovos 12-mečiai ir jaunesni sportininkai. Jie susikaus grupėse, suskirstytose pagal regionus, o vėliau patys geriausieji paaiškės po atkrintamųjų rungtynių.

Iš viso šalyje dalyvaus 18 mergaičių ir 68 berniukų komandos.  Šiame čempionate susirungs 4 Panevėžio sporto centro komandos: 2 berniukų ir 2 mergaičių. Vaikams tai pirmas rimtas turnyras, nuo kurio priklausys kitų metų pasiskirstymas po divizionus, todėl žaidėjams yra svarbu gerai startuoti. Pačių mažiausiųjų žaidėjų rungtynės vyks keturis kėlinius po 10 minučių, tačiau vienas žaidėjų šešetas privalės žaisti pirmą kėlinį, o kitas – antrą. Tik trečiame ir ketvirtame kėliniuose treneriai galės leisti rungtyniauti mišriems penketams. Tokia taisyklė taikoma, kad vaikų amžiuje beveik visi krepšininkai pabūtų aikštėje ir galėtų sėkmingiau tobulėti

Mergaičių komandas treniruoja Panevėžio sporto centro trenerės Ilona Rimšienė ir Rima Daunienė. Berniukų komandas krepšinio paslapčių moko Justas Četkauskas ir Tadas Mykolaitis. Trenerio T. Mykolaičio komanda šiame čempionate yra jauniausia panevėžiečių komanda, čia žaidžia 11-mečiai.

 

Panevėžio sporto centro informacija

Print Friendly, PDF & Email