2024, liepos 20, Šeštadienis

A.Štalbergas: mums labai reikės sirgalių palaikymo dvikovoje su „Neptūnu“

reklama rubai

Ketvirtąją pergalę iš tiek pat galimų Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe“–LKL) pasiekė Panevėžio „Lietkabelio“ klubas, namuose 85:73 pranoko „Šiaulius“.

Po dvikovos panevėžiečių vyriausiasis treneris Artūras Štalbergas pagyrė „Šiaulių“ komandą ir turėjo priekaištų savo žaidėjams dėl to, jog šie leido varžovams atkovoti pernelyg daug kamuolių puolant.

„Šiauliečiai yra jauni ir talentingi. Manau, kad jie turi šviesią ateitį su geru treneriu. Jie žaidžia visa širdimi, kovoja, būna agresyvūs, kieti. Kartais jiems trūksta patirties, bet jie yra gera komanda. Mūsų vienas tikslų buvo uždengti jų metiką Zeisloftą, kuris pelnė 2 taškus, tad padarėme gerą darbą.

Sakiau žaidėjams, kad man nepatiko kova dėl kamuolių – jie įmetė 19 taškų iš antrų šansų. Tai yra per daug. Mes neblogai gynėmės, o puolime varžovai bandė mus išmušti iš ritmo su zonine gynyba, tačiau mes buvome pasiruošę tam. Kontroliavome rungtynes ir tai buvo puiki pergalė“, – sakė strategas.

– Kodėl V.Čepukaitis daugiausiai laiko žaidė pirmoje dalyje?

– Jis labai gerai pradėjo susitikimą, bet šiame sezone vienas didžiausių mūsų tikslų yra išlikti sveikiems ir panaudoti daug žaidėjų. Aš naudoju didelę rotaciją ir bandau išlaikyti žaidėjus šviežius. Sezonas bus ilgas ir kiekvienas gaus šansus. Vaidas gavo minutes ir padarė daug darbo. Esu patenkintas juo.

– L.Aukštikalnis šiandien sužibėjo. Ką manote apie jo žaidimą?

– Lukas puikiai dirba treniruotėse. Jis įrodė, jog yra vertas minučių. Mano sprendimas buvo leisti jam žaisti. Jis šiandien atliko puikų darbą. Jam svarbiausia yra mokytis ir tapti labiau taktiškai pasiruošusiu. Tai yra jaunas žaidėjas ir jam dar viskas prieš akis.

– Kokios mintys apie dvikovą su „Neptūnu“?

– Noriu sirgalių paprašyti ateiti į šias rungtynes ir palaikyti mus garsiausiai kaip jie gali. Sirgaliai mums jau padėjo šiame sezone ir buvo šeštas žaidėjas. „Neptūnas“ yra talentinga komanda ir jau ją analizavome. Laukiame labai įdomių rungtynių.

- Reklama -

Naujausi straipsniai