2024, kovo 29, Penktadienis

Sporto centro ugdytiniai sėkmingai varžėsi Europos dviračių treko čempionate

Grenchene (Šveicarija) vykusiame 14-ajame Europos dviračių treko čempionate jėgas išbandė 8 Lietuvos dviratininkai, iš kurių 5 – Panevėžio sporto centro ugdytiniai. Tai Vasilijus Lendel, Miglė Lendel, Justas Beniušis, Olivija Baleišytė ir Laurynas Vinskas.

„Džiaugiuosi savo ugdytinių pasirodymu Europos čempionate. Nuolatinės treniruotės ir kruopštus darbas duoda savo vaisių, Vasilijus iš Lietuvos atstovų iškovojo aukščiausią vietą. Dviračių sportas reikalauja ypatingai daug ištvermės, tad labai smagu dėl Miglės, kuri sugrįžusi po motinystės atostogų sėkmingai integruojasi į profesionalų sportą“, – sakė Vasilijaus ir Miglės treneris Anatolijus Novikovas.

Europos dviračių treko čempionate aukščiausią vietą iš Lietuvos atstovų iškovojo Vasilijus Lendel. 10-ą kartą Europos čempionate dalyvavęs dviratininkas sprinto lenktynėse iš 27 dalyvių užėmė 9-tą vietą. Komandų sprinte lietuvių komanda, kurią sudarė Vasilijus Lendel, Laurynas Vinskas ir Justas Beniušis, laimėjo 10-tą vietą. Keirino rungtyje varžėsi 26 dalyviai, Vasilijus užėmė 11-tą vietą.

4 km komandų persekiojimo lenktynėse, lietuvių komanda – Justas Beniušis, Žygimantas Matuzevičius, Aivaras Mikutis ir Rokas Adomaitis – užėmė 10 vietą.

Miglė Lendel 500 m asmeninėse lenktynėse laikui pagerinusi asmeninį rezultatą užėmė 12-tą vietą. Sprinto rungtyje Miglė laimėjo 13-tą, o keirino – 19-tą vietas. Abiejose rungtyse varžėsi po 21 dviratininkę.

Olivija Baleišytė omniumo rungtyje laimėjo 12-tą, o skrečo – 13-tą vietas. 1 km asmeninėse lenktynėse laikui Justas Beniušis užėmė 13-tą, o Laurynas Vinskas – 14-tą vietas. Visose rungtyse varžėsi po 19 sportininkų. Justas Beniušis keirino rungtyje laimėjo 17-tą, o sprinto – 20-tą vietas.

Oliviją, Justą ir Lauryną varžyboms ruošia Dmitrii Leopold.