konsultacijos

Spalio 25 d., 10.00–15.00 val., visos Lietuvos teismuose bus galima užduoti Jums aktualių teisinių klausimų ir gauti atsakymų iš teisininkų profesionalų (advokatų, teisėjų padėjėjų ir kt.). Teisinės konsultacijos vyks gyvai (ne nuotoliu, kaip pastaruosius dvejus metus), o į teismus atvykę žmonės bus aptarnaujami gyvos eilės principu.

Septintus metus iš eilės Konstitucijos ir Europos teisės dienos proga organizuojamas renginys „Jūs klausiate – mes atsakome!“ kasmet sulaukia šimtų žmonių klausimų apie paveldėjimą, turto nuosavybę, padalijimą, santuokos nutraukimą, išlaikymo nepilnamečiams vaikams priteisimą, žalos atlyginimą, teismo sprendimo vykdymo užtikrinimą, kompensacijas už komunalines paslaugas, žemės nuomą, vartotojų teises ir kt.

Kaip jau įprasta, teisinių konsultacijų Panevėžyje bus galima gauti ir Panevėžio apygardos teisme (Elektros g. 9). Čia gyventojus konsultuos teisme dirbantys teisėjų padėjėjai. Visi norintys pasikonsultuoti kviečiami ateiti į teismą nuo 10 val. iki 15 val., konsultacijos bus teikiamos ir per pietų pertrauką.

Print Friendly, PDF & Email