2024, liepos 14, Sekmadienis

Socialinės globos įstaigos „Vilties sodas“ jaunuoliai Velykų proga pasveikins senjorus

reklama rubai

Velykos – viena gražiausių pavasario švenčių, kurios su nekantrumu laukia ir maži, ir dideli. Ta proga Panevėžio rajone veikiančio Dienos socialinės globos centro ,,Vilties sodas“ bendruomenė balandžio 15 d. aplankys Algimanto Bandzos socialinių paslaugų namuose gyvenančius senjorus. Kartu su senjorais ,,Vilties sodas“ bendruomenės nariai praleis šventinę popietę jiems vaidindami spektakliuką ,,Varna ir sūris“, šokdami bei dainuodami lietuvių liaudies dainas.  Į svečius nevykstama be dovanų, tad įstaigos jaunuoliai senjorams padarė vardinius atvirukus ir iškepė naminius keksiukus, kuriuose įdėta daug meilės, šilumos bei nuoširdumo. Tikimės, kad  prieššventinis vizitas senoliams paliks daug gerų ir šiltų akimirkų.

VšĮ ,,Vilties sodas“ – dienos socialinės globos įstaiga, nesenai įsikūrusi vaizdingoje vietoje netoli miško ir upės Biliūnų kaime, Panevėžio rajone. Šiuo metu ją lanko 10 jaunuolių nuo 18 metų, turinčių proto ir kompleksinę negalią iš Panevėžio rajono bei Panevėžio miesto savivaldybių. Darbo dienomis jaunuoliai atvežami į įstaigą, vakare parvežami atgal į namus.

Įstaigos veiklos tikslas – teikti socialines, ugdymo, transporto, laisvalaikio leidimo, maitinimo ir kitas paslaugas neįgaliesiems.

„Vilties sodą“ įkūrė Lietuvos sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija „Viltis“  ir VšĮ ,,Vilties namai“. Šis socialinio verslo projektas finansuotas pagal Panevėžio rajono vietos veiklos grupės įgyvendinamos „Panevėžio rajono 2016–2023 metų vietos plėtros strategijos“ priemonę „NVO socialinio verslo kūrimas ir plėtra“. Jam skirta 60 tūkstančių eurų iš Europos žemės ūkio fondo kaimo plėtrai ir Lietuvos valstybės biudžeto. 80 tūkstančių eurų skyrė ir Panevėžio rajono savivaldybė.

Panevėžio rajono savivaldybės ir VšĮ „Vilties sodas“ bendradarbiavimu siekiama plėsti socialinių paslaugų neįgaliems gyventojams spektrą, gerinti jų kokybę.

VšĮ „Vilties sodas“ socialinė darbuotoja užimtumui Kristina Samulionienė

- Reklama -

Naujausi straipsniai