2024, balandžio 19, Penktadienis

Šiokia tokia pergalė prieš “Kruoją” sirgalių nenuramino

Šiokią tokią pergalę įsirašys “Aukštaitijos” stadione LFF Pirmos lygos pirmenybių 20 turo varžybas su Pakruojo “Kruojos” sužaidęs FK “Panevėžys”. 1:0 toks rezultatas pasibaigus varžybų laikui užfiksuotas teisėjų protokoluose. Tiksint jau paskutinėms pagrindinio laiko minutėms krito vienintelis šių rungtynių įvartis. Į kontrataką pasileidę panevėžiečiai perdavė kamuolį R.Misiūnui, kuris maždaug nuo 30 metrų ribos, po rikošeto, perkėlė kamuolį per „Pakruojo“ vartininką  ir 89 minutę išvedė savo komandą į priekį – 1:0. Įvartis įskaitytas Pakruojo “Kruojos” gynėjui Mariui Butėnui.  Panevėžiečiams tai pirmoji užfiksuota pergalė po 6 nelaimėtų varžybų iš eilės. Po 19 sužaistų varžybų surinkęs 22 taškų FK “Panevėžys” pakilo iš 11 į 10 vietą. Kol kas panevėžiečiai laimėjo 5, sužaidė lygiosiomis 7 ir pralaimėjo 7 susitikimus.

„Panevėžio“ sudėtis:Marius Suvaizdis, Rigobert Song, Domantas Nebilevičius, Mantas Savėnas, Žilvinas Banys, Tadas Markevičius(89` Rokas Lazdinauskas), Ronaldas Misiūnas, Roland Bilala (61` Mindaugas Butkus), Ricardo Carvalho Ferreira, Edvardas Tamulevičius, Arnas Ribokas.

Kitas LFF Pirmos lygos rungtynes FK „Panevėžys“ žais namuose šį penktadienį, rugpjūčio 18 dieną, prieš Utenos  „Utenio B“ ekipą. Susitikimas „Aukštaitijos“ stadione prasidės 19 valandą.