2024, liepos 18, Ketvirtadienis

Siaurukas pristato vagoną su pirtele

reklama rubai

Rugpjūčio 5 d. 14 val. Anykščiuose, Siaurojo geležinkelio stotyje (Vilties g. 2, Anykščiai) vyks  VšĮ „Aukštaitijos siaurasis geležinkelis” naujai įrengto vagono su pirtele ir kubilu pristatymas.

„Siauruko važiuojanti pirtelė su kubilu yra svarbiausias mūsų 2022 metų projektas. Džiaugiuosi, kad mums pavyko jį įgyvendinti ir pristatyti Lietuvai šią naujovę. Mūsų tikslas yra susieti kultūros paveldą su inovacijomis ir naujomis pramogomis, pritrauksiančiomis daugiau turistų ir pramogautojų. Tikiuosi, kad Siauruko pirtelė taps neatskiriama Siauruko istorijos dalimi,  ir kad ši pasaulyje unikali pramoga bus įdomi ir į Lietuvą atvykstantiems užsienio keliautojams”, – sako VšĮ „Aukštaitijos siaurasis geležinkelis” direktorius dr. Darius Liutikas.

Poilsiautojai turės galimybę pasirinkti net kelis maršrutus kelionei vagonu-pirtele. Iš Anykščių geležinkelio stoties bus galima vykti iki Rubikių ežero. Antrasis maršrutas iš Anykščių iki stotelės „Pagoja”, kur keleiviai vyks iki WakePond pramogų parko. O keleiviai iš Panevėžio Siaurojo geležinkelio stoties galės vykti iki Raguvėlės tvenkinio.

Kartu su vagonu pirtele bus pristatoma ir naujai atidaryta kavinė-baras „Reisas”, įsikūrusi Anykščių siaurojo geležinkelio stoties komplekse.

Visi renginio svečiai turės galimybę stebėti vagono su pirtele ir baro „Reisas” atidarymo ceremoniją, kurioje numato dalyvauti LR Susisiekimo ministras Marius Skuodis, Anykščių rajono, Panevėžio miesto bei Panevėžio rajono savivaldybių vadovai ir atstovai.

Taip pat visi norintys galės apžiūrėti vagoną-pirtelę, išklausyti pirtininko patarimų ar net užsisakyti kelionę.

Daugiau informacijos www.siaurukas.eu.

- Reklama -

Naujausi straipsniai