2024, gegužės 23, Ketvirtadienis

Siaurukas kviečia vasarą pasitikti Anykščiuose!

VšĮ „Aukštaitijos siaurasis geležinkelis“ gegužės 11 d. kviečia keliauti dviračiais bei paspirtukais ir pasitikti vasarą Anykščiuose!

„Kaip ir kasmet kviečiame visus norinčius panevėžiečius ir miesto svečius kartu su Siauruku pasitikti vasarą Anykščiuose. Mes keliautojams siūlome unikalų ir nepakartojamą dviračių turą su gidu po unikalias Anykščių lankytinas vietas“, – sako VšĮ „Aukštaitijos siaurasis geležinkelis“ direktorius dr. Darius Liutikas.

Turo metu keliautojai su gidu aplankys lankytinas vietas maršrutu: Anykščių siaurojo geležinkelio stotis – Šeimyniškėlių piliakalnis – J. Biliūno piestupys – Pavarių akmuo – Pavarių liepa – J. Biliūno tėviškė – Arklio muziejus – Niūronys (pietūs) – Puntuko akmuo – Anykščių siaurojo geležinkelio stotis.

Kelionės dalyviai turės galimybė pamatyti ir susipažinti su mitų apipintais pušynais, Šventosios upe ir visais upeliukais, ledynų suneštais kalnais ir Puntuko šeimyna. Taip pat susipažinsime su karališka regiono istorija, literatūros kūriniais, gėrėsimės gamtos grožiu, mėgausimės pramogomis ir spalvingu Anykščių miesto jaukumu.

Kelionė į Anykščius iš Panevėžio Siaurojo geležinkelio stoties numatoma gegužės 11 d. šeštadienį 9.30 val. Kelionės metu sužinosite, ką aplankyti Anykščiuose, o stotyje dviratininkus pasitiks gidas, lydėsiantis ir padėsiantis visur suspėti laiku.

Grįžti į Panevėžį planuojama apie 20 val.

- Reklama -

Naujausi straipsniai