2024, balandžio 16, Antradienis

Siaurukas kviečia į nuotaikingą ir linksmą Atvelykio šventę Rekstino girioje!

VšĮ „Aukštaitijos siaurasis geležinkelis” balandžio 6 d. kviečia didelius ir mažus, mamas ir tėčius, senelius ir močiutes į pavasarinę Atvelykio šventę Rekstino girioje!

„Kviečiame Lietuvos šeimas į nuotaikingą pavasario šventę – Atvelykį, kuris liaudyje dar yra vadinamas mažosiomis arba vaikų Velykėlėmis. Tradiciškai šventė vyks Rekstino girioje, kur visų lauks smagi kelionė Siauruku, koncertinė bei edukacinės programos ir žinoma nemokamos vaišės”, – sako VšĮ „Aukštaitijos siaurasis geležinkelis” direktorius dr. Darius Liutikas.

Šventės dalyvius nuotaikingoje kelionėje Siauruku lydės smagieji kiškiai, kurie organizuos pramogas bei žaidimus miško aikštelėje, kvies dalyvauti margučių ridenimo varžybose, žaisti protmūšį ir sužinoti viską apie Velykas. Namo grįšite pilnomis kišenėmis įspūdžių.

Organizatoriai prašo visų kelionės dalyvių pasiimti su savimi geriausią nuotaiką ir „patį pačiausią” margutį, nes laukia spalvotos, triukšmingos ir azartiškos margučių ridenimo varžybos, kurių metu bus renkamas gražiausias ir greičiausiai į tikslą riedantis margutis.

Atvelykio šventės dalyvių laukia įsimintina ir nuotaikinga DJ Morka bei šėlsmo įkvėpta Vaido Dzežulskio koncertinė programa bei nemokamos vaišės – velykiniai zuikučių keksiukai ir arbata.

Maistą Rekstinio girioje gamins „Mobili draugų užkandinė”.

Atvelykis Rekstino girioje – šventė visai šeimai! Šią šventę VšĮ „Aukštaitijos siaurasis geležinkelis” organizuoja jau trečią kartą. Pirmą kartą šventė surengta 2022 metais.

Laukiame visų Panevėžio Siaurojo geležinkelio stotyje balandžio 6 d. 12 val.. Grįžtame į Panevėžį 15.40 val.

Daugiau informacijos bei bilietus galite įsigyti VšĮ „Aukštaitijos siaurasis geležinkelis” interneto svetainėje www.siaurukas.eu

- Reklama -

Naujausi straipsniai