2024, balandžio 19, Penktadienis

Sezonas užbaigtas „Lietkabelio“ triumfu prieš „Juventus“

Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) sezone sužaistos paskutinės rungtynės.

Įdomioje mažojo finalo serijoje triumfavo Panevėžio „Lietkabelis“, kuris namuose 84:63 (22:17, 20:13, 18:14, 24:19) nugalėjo Utenos „Juventus“ klubą ir seriją laimėjo rezultatu 3:2.

Primename, kad titulą iškovojo Kauno „Žalgiris“, o antroji vieta čempionate atiteko Vilniaus „Rytui“.

Jei pirmame ketvirtyje kova buvo lygi, tai antrame „Lietkabelis“ ėmė tolti. Panevėžiečiai pusę ketvirčio neleido pelnyti taškų „Juventus“ ir taip atitrūko 30:17. Panagiotis Kalaitzakis taip pat buvo taiklus, tritaškį pridėjo Paulius Valinskas, tiesa, Martynas Paliukėnas su Mindaugu Kupšu bandė neleisti varžovams atitrūkti labiau – 24:35. Po dviejų kėlinių panevėžiečiai pirmavo 42:30.

Po didžiosios pertraukos „Juventus“ byrėjo: Žygimantas Skučas gavo techninę pražangą, o vėliau – nesportinę, tad paliko parketą. Tuo tarpu Nenado Čanako auklėtiniai jau triuškino varžovus – 60:38. Tik į trečio ketvirčio pabaigą situaciją „Juventus“ pašvelnino – 44:60.

Paskutinis ketvirtis buvo labiau formalumas – „Lietkabelis“ kontroliavo situaciją ir laimėjo rungtynes užtikrintai. Margiris Normantas dviem tritaškiais galutinai žudė uteniškius.

Progą išbėgti ant parketo dar gavo jaunimas – „Lietkabelio“ atstovai Tadas Vaičiūnas ir Paulius Poška, bei „Juventus“ rungtyniaujantys Martynas Žvirblis ir Redas Šukšta.