2024, liepos 27, Šeštadienis

Sekmadienio vakarą – pergalė namie dviženkliu skirtumu

Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ tęsia kovas Betsafe-LKL čempionate – sekmadienio vakarą Nenado Čanako auklėtiniai XX:XX (15:14, 22:21, 25:20, 28:25) namuose įveikė Jonavos „Cbet“ ekipą.

Rungtynes šeimininkai pradėjo pataikydami vos 1 tritaškį iš 8, tačiau po pirmųjų dešimties minučių pirmavo minimaliu skirtumu (15:14).

Nerezultatyvi kova tęsėsi ir antrajame kėlinyje – abi komandos prametė po kiek daugiau nei pusę metimų iš žaidimo, o po dviejų kėlinių komandas skyrė du taškai (37:35).

Trečiojo ketvirčio pabaigoje panevėžiečiai kiek įsibėgėjo ir surengę sėkmingesnę atkarpą įgijo plius devynis (60:51). Per pirmus tris kėlinius „7bet-Lietkabeliui“ 12 taškų ir 16 naudingumo balų surinko Nikola Popovičius.

Ketvirtą kėlinį šeimininkai pradėjo spurtu 10:0 ir dviem Gabo Maldūno dėjimais bei įgijo dviženklį pranašumą (72:55). Likus mažiau nei pusantros minutės svečiams dar pavyko priartėti (85:77), bet netrukus Paulius Valinskas tritaškiu uždarė rungtynes (88:77).