Šį sekmadienį FK „Panevėžys“ laukia išvyką į šalies sostinę, kur teks rungtyniauti su Vilniaus „Žalgiriu“. Tai bus antrosios komandų rungtynės šių metų Lietuvos A lygos čempionate. Pirmojo rato rungtynes, vykusias Panevėžyje, vilniečiai laimėjo rezultatu 3:0.

Po aštuonių turų „Žalgiris“ pirmauja šalies čempionate. Vilniečiai per aštuonis susitikimus iškovojo šešias pergales, kartą sužaidė lygiosiomis ir vieną sykį pralaimėjo. Šiuo metu sostinės klubas savo sąskaitoje turi 19 taškų ir vienu tašku lenkia antroje vietoje esančius Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkus.

Vienintelį pralaimėjimą „Žalgiris“ patyrė šeštajame ture, kai svečiuose 0:1 nusileido Kauno „Stumbrui“. Žalgiriečiai greitai atsitiesė po šio pralaimėjimo ir iškovojo dvi pergales iš eilės.

Komandos vyriausiasis treneris Marekas Zubas gali būti patenkintas tuo, jog jo treniruojami futbolininkai akistatoje su „Kauno Žalgiriu“ bei „Palanga“ susitelkė ir kompensavo vieno iš lyderių Victoro Perezo netektį. Į rikiuotę vėl grįžo Liviu Antalis, kuris spėjo pasižymėti rezultatyviu perdavimu rungtynėse su „Kauno Žalgiriu“, o kitame mače su „Palanga“ šis futbolininkas iš Rumunijos atliko du tikslius perdavimus komandoms draugams bei pats įmušė vieną įvartį. Beje, praėjusio turo rungtynėse su „Palanga“, kurias „Žalgiris“ svečiuose laimėjo rezultatu 4:1, vilniečiai net tris įvarčius į šeimininkų vartus įmušė žaisdami mažumoje.

Tarp visų rezultatyviausių A lygos futbolininkų šiuo metu pirmauja „Žalgirio“ žaidėjas Tomislavas Kišas. Kroatas į varžovų vartus jau įmušė 8 įvarčius. Du įvarčius šis futbolininkas įmušė pirmamojo rato rungtynėse į „Panevėžio“ komandos vartus.

Rytoj, sekmadienį, šalies sostinėje rungtynės tarp Vilniaus „Žalgirio“ ir „Panevėžio“ prasidės 19 valandą. Susitikimas vyks LFF stadione.

Gintaras Brazdžionis

Print Friendly, PDF & Email