2024, vasario 26, Pirmadienis

Savo sukurtas pasakas 82 pradinukai pamatė išspausdintas knygoje

Lavinti mokinių kūrybinius gebėjimus, ugdyti lietuvių kalbos įgūdžius, norą skaityti, vertinti knygas – tokių tikslų siekia Panevėžio rajono savivaldybėje vykstantis Jaunojo kūrėjo konkursas „Kuriu pasaką“. Jame kviečiami dalyvauti pradinių klasių mokiniai.

Šiemet konkurso nugalėtoja pripažinta Piniavos mokyklos-darželio 4 klasės mokinė Joana Kakanytė. Mergaitė sukūrė ir iliustravo pasaką „Pavogta slyva“.

Tapo tradicija, kad baigiamasis konkurso renginys vyksta nugalėtojo ugdymo įstaigoje. Šventėje pagerbta ne tik geriausia pripažintos pasakos autorė, bet ir kiti jaunieji talentai, kurių kūriniai sugulė į spalvingą knygą.

Mokinių kūrybos knygelė 300 egzempliorių tiražu išleista Panevėžio rajono savivaldybės administracijos lėšomis. Joje išspausdintos 82 pasakos. 

Šiemet konkursas „Kuriu pasaką“ vyko jau trečią kartą. Idėjos autoriai ir organizatoriai – Savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Algė Verbiejienė bei pradinio ugdymo metodinė taryba.

Pradinukai noriai dalyvauja konkurse, mat, patiems kurti ir iliustruoti pasakas vaikams smagu, o dar smagiau – pamatyti jas kaip tikrų rašytojų išspausdintas knygoje.

- Reklama -

Naujausi straipsniai