2024, liepos 14, Sekmadienis

Savivaldybė tikisi prisiteisti netesybas

reklama rubai

Panevėžio apygardos teismas atnaujina civilinės bylos nagrinėjimą, kurioje ieškovė Panevėžio miesto savivaldybės administracija prašo priteisti iš UAB „Vestrus paslaugos“ savivaldybės naudai 113 386,24 Eur baudų ir delspinigių dėl nevykdomų Koncesijos sutarties sąlygų.

Pagal Koncesijos sutartį UAB „Vestrus paslaugos“ iki 201-07-30 turėjo kupolu apdengti 4 teniso kortus, įrengti automobilių aikštelę, kavinę, persirengimo kambarius, administracijos patalpas, specializuotą parduotuvę, sportinių ir kovos menų sales, pirtį, masažo, soliariumo kabinetus, treniruoklių salę, ekonominės klasės viešbutį. Iki 2013-12-31 – įrengti papildomus 4 kupolu dengtus teniso kortus, kitą sporto šakų infrastruktūrą.

Ieškovė teigia, kad Koncesijos sutartyje numatytas objektas nėra pastatytas ir jokie statybos darbai nėra vykdomi, įrengti tik 4 teniso kortai, kurie neuždengti kupolu. Taip pat teigia, kad UAB „Vestrus paslaugos“ ir teniso klubas „Asteroidas“ teikia tik dalį pagal sutartį numatytų teniso kortų viešųjų paslaugų, todėl privalo sumokėti netesybas.

- Reklama -

Naujausi straipsniai