skiepai
skiepai

Šalyje intensyviai blogėjant epidemiologinei situacijai Panevėžio miesto savivaldybė ragina miesto gyventojus aktyviai skiepytis nuo COVID-19 ligos.

„Rugpjūčio 3 d. duomenimis Panevėžyje naujų atvejų skaičius sergančiųjų koronaviruso liga per 14 dienų, tenkantis 100 tūkst. gyventojų užfiksuotas 109,9. Praėjus beveik savaitei, rugpjūčio 9 d. duomenimis, tokių atvejų skaičius užfiksuotas jau 201,0. Matome, kad susirgimų COVID-19 liga skaičius kasdien didėja. Šiuo metu mieste sergančiųjų koronavirusu užfiksuoti 149 panevėžiečiai, tuo tarpu praėjusią savaitę tokių asmenų buvo 89. Todėl dar kartą raginu nepasiskiepijusius gyventojus tą padaryti artimiausiu metu ir taip bendromis jėgomis padėti užkirsti kelią koronavirusui plisti. Gyventojų patogumui šį penktadienį, rugpjūčio 13 d., nuo 13 iki 19 val. nuo koronaviruso skiepyti planuojama ir prekybos, pramogų centre RYO be išankstinės registracijos. Gyventojai minėtą dieną bus skiepijami tuo metu turima vakcina. Be to, artėja naujieji mokslo metai, tad tėvelius kviečiame paskiepyti savo atžalas, kad jie saugiai galėtų pasitikti naujuosius mokslo metus“, – sako Panevėžio miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Kazimieras Armonavičius.

Registruotis skiepui nuo COVID-19 ligos galima elektroniniu būdu puslapyje www.koronastop.lt ar tel. 1808. Primename, kad Panevėžyje vakcinavimo centre priimami gyventojai ir be išankstinės registracijos.

Asmenys nuo 12 metų amžiaus gali būti skiepijami vakcinomis „Comirnaty“ ir „Spikevax“ (Moderna). Vykstant į vakcinavimo centrą reikia turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą, o skiepijamus vaikus turi atlydėti vaiko atstovai (tėvai ar globėjai) ir turėti tai patvirtinantį dokumentą (gimimo liudijimą ar dokumentą, liudijantį globėjo paskyrimą).

Komentarai
Print Friendly, PDF & Email