LR Vyriausybei sugriežtinus karantino sąlygas iki 2021 m. sausio 3 d. 24 val. ribojamas žmonių keliavimas į ir iš Panevėžio miesto. Šį savaitgalį, gruodžio 18-20 d. policijos pareigūnai vykdė sustiprintą vairuotojų judėjimo tikrinimą. 5-iuose įvažiavimuose į Panevėžį buvo įrengti stacionarūs policijos kontrolės postai, patekti į miestą gyventojai galėjo tik turėdami rimtą priežastį. Patikrinimo postuose budėję pareigūnai į Panevėžį neįleido 602 automobilių.

Kiekviename poste dirbo policijos pareigūnai, taip pat buvo pasitelkiami policijos rėmėjai, šauliai, kariai, Panevėžio priešgaisrinės gelbėjimo valdybos atstovai ir kt.

Atkreipiame dėmesį, kad judėjimo kontrolė vyksta nuolat, tik skirtingu intensyvumu, ypač savaitgaliais ir švenčių dienoms, t. y. gruodžio 23 d. nuo 13 val. iki gruodžio 27 d. 21 val. bei gruodžio 31 d. nuo 13 val. iki sausio 3 d. 21 val. Policijos pareigūnai prašo gyventojų būti supratingiems, vykti į kitą savivaldybę tik dėl labai rimtų priežasčių, o esant galimybei, atidėti nebūtinas keliones. Norėdami sumažinti spūstis ir patikrinimų laiką, patikrinimui būkite paruošę asmens bei automobilio dokumentus, taip pat vykimo priežastį pagrindžiančius dokumentus. Saugokime save ir kitus.

Informuojame, kad į Panevėžį išimtinais atvejais gali įvažiuoti tik tie asmenys, kurie atvyks dėl artimųjų giminaičių mirties, kai darbo vieta yra Panevėžio mieste, taip pat siekiant suteikti būtinąją medicinos pagalbą artimiesiems. Šis ribojimas netaikomas asmenims – vienos šeimos ar vieno namų ūkio nariams, vykstantiems į kitą nei savo gyvenamosios vietos savivaldybę, kurioje turi nekilnojamojo turto, priklausančio vienam iš šeimos ar namų ūkio narių nuosavybės teise, tačiau reikės turėti tai pagrindžiančius dokumentus – popierinius arba elektroninius, taip pat dėl kitų objektyviai pagrįstų neatidėliotinų priežasčių, kai vykti į kitą nei savo gyvenamosios vietos savivaldybę neišvengiamai būtina.

Kilus klausimams galite skambinti policijos informacijos telefonu 8 700 60 000, darbo dienomis – nuo 7 val. ryto iki 20 val. vakaro. Savaitgaliais ir švenčių dienomis – nuo 8 val. ryto iki 17 val. vakaro.

Print Friendly, PDF & Email