2022-05-19, Ketvirtadienis
7.8 C
Panevezys

Savaitės policijos įvykių apžvalga

Sausio 29 – vasario 5 dienomis Panevėžio apskrities policiją pradėjo daugiau nei šimtą ikiteisminių tyrimų. 23 ikiteisminiai tyrimai pradėti dėl vagysčių (apvogti 2 gyvenamieji namai, 1 nuolat negyvenamas namas, 7 automobiliai, 12 kitų vagysčių), 23 – dėl smurto artimoje aplinkoje, 6 dingę be žinios, 4 iš jų nepilnamečiai, 15 – mirties priežasčiai nustatyti, 5 – dėl viešosios rimties trikdymo. Į areštinę pristatyti 84 asmenys.

Nustatyta 116 Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso pažeidėjas.

Užfiksuoti 86 Kelių eismo taisyklių pažeidėjai Panevėžio mieste ir rajone. Nustatytas 1 vairuotojas, neturėję teisės vairuoti transporto priemones. 18 vairuodami kalbėjo mobiliuoju telefonu.

Užregistruoti 22 eismo įvykiai: 16 Panevėžio mieste, iš jų 3 įskaitiniai, kai nukentėjo žmonės, ir 6 eismo įvykiai užfiksuoti Panevėžio rajone, iš jų 2 įskaitiniai, kai nukentėjo žmonės.

Šią žiemą vyrauja labai permainingi orai. Sniegą dažnai pakeičia lietus, temperatūra iš teigiamos tampa neigiama ir atvirkščiai. Sinoptikai pranašauja, kad ir paskutinįjį žiemos mėnesį sulauksime gamtos išdaigų, dėl kurių, situacija keliuose ir vairavimo sąlygos išliks sudėtingos.

 

- Reklama -

Naujausi straipsniai