2024, gegužės 23, Ketvirtadienis

Savaitės policijos įvykių apžvalga

Liepos 10 – 16 dienomis Panevėžio apskrities policijoje pradėti 106 ikiteisminiai tyrimai. 30 ikiteisminių tyrimų pradėta dėl vagysčių (apvogti 3 gyvenamieji namai ar butai, 6 automobiliai, 17 kitų vagysčių), 33 dėl smurto artimoje aplinkoje, 2 dingę be žinios, 2 iš jų nepilnamečiai, 6 mirties priežasčiai nustatyti, 2 dėl viešosios rimties trikdymo.

Nustatyta 101 Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso pažeidėjų.

Užfiksuoti 83 Kelių eismo taisyklių pažeidėjai Panevėžio mieste ir rajone. Nustatytas 1 vairuotojas kuris neturėjo teisės vairuoti transporto priemonę, 25 vairuotojai nesegėjo saugos diržų, 22 vairuodami kalbėjo mobiliaisiais telefonais.

Užregistruotas 31 eismo įvykis: 27 Panevėžio mieste, iš jų 4 įskaitiniai, kai nukentėjo žmonės ir 4 eismo įvykiai užfiksuoti Panevėžio rajone, iš jų 1 įskaitinis, kai nukentėjo žmonės.

Policija nuolat primena, kaip svarbu segėti saugos diržus, tačiau šią savaitę užfiksuoti 25 vairuotojai, kurie nesegėjo saugos diržų. Prevenciniuose renginiuose pareigūnai pristato ir leidžia išbandyti saugos diržų efektyvumą ir naudą, kai imituojamas automobilio vertimasis ar staigus stabdymas. Tai išbandę gyventojai atskleidžia, kad nenorėtų atsidurti tokiose situacijose realiame gyvenime bei tvirtina, kad tokios prevencinės priemonės skatina segėti saugos diržus.

Policija ragina elgtis apdairiai ir atsakingai ir važiuojant automobiliu visada segėti saugos diržą, kuris eismo įvykio meti gali apsaugoti ar net išgelbėti jūsų gyvybę.

 

Vyresnioji specialistė Rasa Meištė

- Reklama -

Naujausi straipsniai