2024, balandžio 18, Ketvirtadienis

Savaitės policijos įvykių apžvalga

Liepos 3 – 9 dienomis Panevėžio apskrities policijoje pradėti 99 ikiteisminiai tyrimai. 25 ikiteisminiai tyrimai pradėti dėl vagysčių (apvogti 7 gyvenamieji namai ar butai, 5 automobiliai, 9 kitos vagystės), 19 dėl smurto artimoje aplinkoje, 4 dingę be žinios, 2 iš jų nepilnamečiai, 2 mirties priežasčiai nustatyti, 8 dėl viešosios rimties trikdymo.

Nustatyta 115 Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso pažeidėjų.

Užfiksuoti 82 Kelių eismo taisyklių pažeidėjai Panevėžio mieste ir rajone. Nustatytas 1 vairuotojas kuris neturėjo teisės vairuoti transporto priemonę, 4 neblaivūs vairuotojai, 19 vairuotojų nesegėjo saugos diržų, 22 vairuodami kalbėjo mobiliaisiais telefonais.

Užregistruota 17 eismo įvykių: 11 Panevėžio mieste, iš jų 5 įskaitiniai, kai nukentėjo žmonės ir 6 eismo įvykiai užfiksuoti Panevėžio rajone, iš jų 1 įskaitinis, kai nukentėjo žmonės.

Šią savaitę užfiksuoti 73 saugaus greičio pažeidėjai. Vairuotojai net ir suvokdami, kokios baisios gali būti leistino greičio viršijimo pasekmės, nevengia viršyti greitį mieste ar užmiestyje.

Policija ragina atsakingai vairuoti ir prisiminti šūkius „Kelyje esi ne vienas“ ar „Kelyje visi lygūs“, kurie primena, kad vairuodami būtume tolerantiški, o neatidumo ar apmaudžios klaidos kaina gali būti pernelyg didelė.

 

Vyresnioji specialistė Rasa Meištė

- Reklama -

Naujausi straipsniai