2024, gegužės 23, Ketvirtadienis

Savaitės policijos įvykių apžvalga

Birželio 26 – Liepos 2 dienomis Panevėžio apskrities policijoje užregistruoti 808 įvykiai, iš jų – 103 nusikaltimai. Pradėti 92 ikiteisminiai tyrimai. 35 ikiteisminiai tyrimai pradėti dėl vagysčių (apvogta 10 gyvenamųjų namų ar butų, 2 automobiliai, 23 kitos vagystės), 20 dėl smurto artimoje aplinkoje, 7 dingę be žinios, 3 mirties priežasčiai nustatyti, 3 dėl viešosios rimties trikdymo.

Nustatyta 117 Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso pažeidėjų.

Užfiksuoti 29 Kelių eismo taisyklių pažeidėjai Panevėžio mieste ir rajone. Nustatyti 3 vairuotojai, kurie neturėjo teisės vairuoti transporto priemonę.

Užregistruoti 25 eismo įvykiai: 13 Panevėžio mieste, iš jų 0 įskaitinių, 12 eismo įvykių užfiksuota Panevėžio rajone, iš jų 2 įskaitiniai, kai nukentėjo žmonės.

Šiltuoju sezonu daugiau atostogaujančių gyventojų, todėl padidėja vagysčių iš gyvenamųjų namų ar butų skaičius, todėl policija primena imtis visų įmanomų apsaugos priemonių, siekiant apsaugoti savo turtą nuo ilgapirščių. Vykstant atostogauti rekomenduojama apdrausti savo turtą, atidžiai apžiūrėti, ar užrakintos durys ir ar sandariai uždaryti langai, įspėti kaimynus.

Vyresnioji specialistė Rasa Meištė

- Reklama -

Naujausi straipsniai