2024, balandžio 13, Šeštadienis

Savaitės policijos įvykių apžvalga

Birželio 19–25 dienomis Panevėžio apskrities policijoje užregistruoti 985 įvykiai, iš jų – 117 nusikaltimai. Pradėti 96 ikiteisminiai tyrimai. 21 ikiteisminis tyrimas pradėtas dėl vagysčių (apvogtas 1 gyvenamasis namas ar butas, 4 automobiliai, 14 kitų vagysčių), 21 dėl smurto artimoje aplinkoje, 4 dingę be žinios, 8 mirties priežasčiai nustatyti, 6 dėl viešosios rimties trikdymo.

Nustatyti 105 Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso pažeidėjai.

Užfiksuoti 83 Kelių eismo taisyklių pažeidėjai Panevėžio mieste ir rajone. Nustatyti 3 neblaivūs motorinių transporto priemonių vairuotojai, 4 neblaivūs dviratininkai, 3 vairuotojai neturėjo teisės vairuoti transporto priemonę.

Užregistruoti 23 eismo įvykiai: 15 Panevėžio mieste, iš jų 3 įskaitiniai eismo įvykiai. 8 eismo įvykiai užfiksuoti Panevėžio rajone, iš jų 8 įskaitiniai, kai nukentėjo žmonės.

Šventinis Joninių savaitgalis Panevėžio apskrityje nepraėjo be įvykių. Kupiškio rajone pareigūnai gavo pranešimą apie smarkiai apgadintą nuo kelio nuvažiavusį automobilį. Vykdami į įvykio vietą, pareigūnai pastebėjo ir sustabdė traktorių, lynu tempiantį automobilį. Traktorių vairavo akivaizdžiai neblaivus dvidešimt ketverių metų vyras, kuris į alkoholio kiekio matuoklį įpūtė 2,91 prom. Lynu tempiamą automobilį vairavo „Renault Megane Scenic“ dvidešimt šešerių metų vyras, kuris taip pat buvo neblaivus ir į alkoholio kiekio matuoklį įpūtė 0,88 prom. Tačiau vyras teigė, kad automobilį vairavo ne jis, o jo keturiasdešimt ketverių metų dėdė, kuris ir nuvažiavo nuo kelio ir apgadino automobilį. Vaikinas teigė esąs nekaltas, nes dėdė tik paprašė pertempti automobilį namo. Keturiasdešimt ketverių metų vyras prisipažino vairavęs automobilį. Alkoholio kiekio matuokliu jam nustatytas sunkus girtumas – 2,74 prom. Vyrai sulaikyti.

Policija ragina išgėrus nesėsti prie automobilio vairo ir nesukelti grėsmės ne tik sau, bet ir kitiems eismo dalyviams.

Vyresnioji specialistė Rasa Meištė

- Reklama -

Naujausi straipsniai